Lipiec 23, 2024, 06:48:48 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tomex

Strony: [1]
1
Hyde Park Domidrewno / Odp: Jaki agregat malarski
« dnia: Czerwiec 15, 2020, 12:34:28 pm »
Jak serio zastanawiasz się nad konkretnym agregatem, to mogę polecić Ci stąd: https://www.pneumat.com.pl/agregaty-natryskowe-malarskie-lakiernicze z WIWA- jedyny minus to: cena, ale w zamian za to daje Tobie gwarancję, że będzie wydajny i sprawny przez długi czas 😉.

2
Cześć,

Gdyby kogoś interesowały inne urządzenia akumulatorowe niż Makita/Milwaukee czy też Boscha, to polecam do zapoznania się z ofertą firmy Pneumat.: https://www.pneumat.com.pl/narzedzia-akumulatorowe .  Tam znajdują się narzędzia z takich firm jak Chicago Pneumatic, Desoutter i FAR, które również charakteryzują się wysoką jakością   ;)

3
Sklepy branżowe / Sklep z pneumatyką i nie tylko
« dnia: Maj 22, 2020, 13:11:06 pm »
Witam,
Chciałbym polecić sprzęt ze sklepu internetowego firmy Pneumat., który oferuje naprawdę wysokiej klasy urządzenia pneumatyczne! Sprawdzają się nie tylko w przemyśle drzewnym, ale i również w budownictwie. Największą ich zaletą jest trwałość i niezawodność przez długi czas w porównaniu do urządzeń elektronicznych, które nie są tak samo odporne na czynniki zewnętrzne, co sprzęt pneumatyczny. Takie korzyści są obowiązkowe w powyższych branżach, ponieważ przyczynia się także do wzrostu produktywności oraz bezpieczeństwa przy wykonywaniu danej pracy. Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić pneumatyczną nitownicę, wiertarkę oraz szlifierkę, którą znajdziecie pod tym adresem: https://www.pneumat.com.pl/narzedzia_pneumatyczne oraz jeśli ktoś ma do czynienia z trocinami, to polecam zapoznać się z tematem węży odciągowych: https://www.pneumat.com.pl/weze-odciagowe . Polecam!

4
Hyde Park Domidrewno / Odp: Promocje wszelakie ☺
« dnia: Maj 22, 2020, 13:08:56 pm »
Polecam przeglądać oferty na stronie Pepper. Tam często są informacje o dużych zniżkach np. w sklepach budowlanych itp.  ;D

5
Hyde Park Domidrewno / Odp: Korona. Jak sobie radzimy.
« dnia: Maj 22, 2020, 13:06:10 pm »
Współczuję tym, co mieszkają w blokach i nie mają za bardzo możliwości by się rozerwać w czasach pandemii.. u mnie akurat znajduje się garaż, ogródek, więc trochę obowiązków i napraw było  ;D. Szczególnie garaż wymagał odpowiedniego "remontu", aby wszystko było na wyciągnięcie ręki :P. Żona była pod wrażeniem, ponieważ też często z niego korzysta, aby porobić porządki w ogrodzie i przy kwiatach ;)

6
Przedstaw się na Domidrewno / Witam!
« dnia: Maj 22, 2020, 13:00:07 pm »
Cześć, uszanowanko i witam Was wszystkich! liczę na wspólną wymianę doświadczeń! :)

Strony: [1]