Maj 18, 2024, 00:27:21 am

Autor Wątek: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)  (Przeczytany 5151 razy)

Offline jasiop

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Jasio P - Rzeszów

Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2017, 10:59:36 am »
Eee tam logować się trzeba :P

Offline jasiop

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2017, 11:29:43 am »
myślę, że autor się nie pogniewa jak wstawię zdjęcia
Jasio P - Rzeszów

Offline jasiop

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2017, 11:40:13 am »
Jasio P - Rzeszów

Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2017, 12:28:25 pm »
No,teraz robi wrażenie  :)
Ciekawe jak z kątami ???
Ciut duże ale...sam ;)

Offline Krzysiake

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2018, 22:49:54 pm »
Pomysł fajny, ale ta pilarka nie ma nic wspólnego z prawdziwą piłą stolarską, już pilarka Boscha lepiej trzyma kąty niż to. Wałek do wózka bocznego jest niepodparty. Do robienia domków dla ptaków taka dokładność wystarczy :P

fyme

  • Gość
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2018, 23:21:04 pm »
już pilarka Boscha lepiej trzyma kąty niż to

Po czym wnosisz? Bo to SAM? Akurat i Bosch ma swoje grzeszki. Jeśli na niej nie pracowałeś to wg mnie to tylko gdybanie. Ok wałek nie podparty ale o sporej średnicy i być może nie ma potrzeby. Ja też mam SAMa a raczej blat pod który podpinam pilarkę ręczną i to marketową i gwarantuje Ci iż nawet w takiej konfiguracji mój SAM trzyma kąty. Poczytaj forum na temat pilarek, praktycznie każda firma ma jakieś niedoróby i to nie wyłączając tych "markowych" za grubszą kasę.

Mnie tam akurat podoba się ta pilarka i jeśli się sprawdza a gość zrobił ją sam to tylko brawa dla niego.

Offline Krzysiake

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: bardzo fajna piła formatowa - konstrukcja z profil stalowych (znalezione na FB)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2018, 14:12:44 pm »
Zanim kupiłem Hammer K3 Winner, to wiele lat pracowałem na pilarkach wykonanych własnoręcznie. I one mają swój urok, ale jeśli ktoś przestaje majsterkować, a zaczyna zarabiać to takie samy przestają wystarczać.