Realizacje krok po kroku > Krok po kroku (realizacje własne)

Kilka mebelków do mieszkania

(1/8) > >>

mario78:
Witam
Kombinuje jak rozwiązać kilka małych przeszkód, jak oświetlenie w przedpokoju gdzie nowa szafa do sufitu,jej fronty będą kolidowały z żyrandolem.Domofon i włacznik/wyłacznik światła,których nie chcę przenosić.Myślę nad azurowym panelem od podłogido sufitu szerokości 200mm,ukrytymi półkami na klucze wpuszczone w bok szafy od jej lewej strony przy panelu.Kolejna sprawa,spad na balkonie,stojąca woda na sztucznej trawce(podniesienie i zrobienie odpływu). Zabudowa balkonu. Szafka RTV,zrobić z frontami ażurowymi czy nie?Lampa ażurowa będzie obok szafki RTV.Do tego pomieszczenia chcę zrobić ławę z żywicą,bynajmniej taki plan jest.Warsztat został prawie 300km więc realizacja dopiero a jakiś czas.

mario78:
Mebelki  z poprzednich zdjęć będą wymienione. W przedpokoju ma być szafa 4 drzwiowa (jedno lustro). RTV biała lub połączenie biały i Jesion. Jesionowych boki lub fronty z ażurem a za ażurem biały lacobel. Wizję na balkon też mam tylko nie wiem co zrobić z odpływem wody,czego użyć?

mario78:
Pierwsza część szafy zrobiona.

mario78:
Druga szafa w trakcje,mam trochę więcej pracy z tą częścią.

mario78:
Pierwsza zmiana skończona. Zapomniałem zabrać cokół z domu i muszę wyciąć panel ażurowy.Na ostatnim zdjęciu widać wnękę na klucze w boku szafy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej