Marzec 29, 2024, 10:27:05 am

Autor Wątek: forum i spam  (Przeczytany 1504 razy)

Offline mario78

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1764
    • Zobacz profil
forum i spam
« dnia: Lipiec 27, 2022, 23:44:56 pm »
Witam
Odwiedziłem ostatnio forum "majsterkowanie ogólnie" kiedy szukałem rysunków technicznych i wymiarów zamków do drzwi. Forum niby ok,jak otworzyłem kilka wątków przypomniało mi spam tutaj.
Forumowicz zadał pytanie,powiedzmy jak posadzić drzewo,jakiej użyć łopaty i nawozu...
Nie było ani jednej sensownej odpowiedzi która by pomogła,podobnie jak tu u nas kiedy odpowie w temacie osoba która próbuje zareklamować produkt lub sklep. I tak kolejne 20 osób dokładnie tak samo. W takim miejscu trudno o pomoc,forum bardziej przypomina jarmark różności gdzie każdy chce coś sprzedać....

Offline tayjkt

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: forum i spam
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2022, 15:39:41 pm »
niestety fora już nie cieszą się taką popularnością jak kiedyś i większość młodych osób wybiera inne formy komunikacji

Offline koalamb121

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: forum i spam
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2022, 09:34:02 am »
niestety fora już nie cieszą się taką popularnością jak kiedyś i większość młodych osób wybiera inne formy komunikacji

Jakie ???

Offline mizun

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: forum i spam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2022, 12:13:46 pm »
niestety fora już nie cieszą się taką popularnością jak kiedyś i większość młodych osób wybiera inne formy komunikacji
forum to społeczność, to ludzie. Napiszmy, że to forum nie cieszy się popularnością i będzie to bliższe prawdy stwierdzenie

Offline tayjkt

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: forum i spam
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2022, 11:06:32 am »
Te czy inne forum, to nie jest medium dla młodych ludzi, większość z nich ogląda YT,  facebooka, instagrama itp. Nie mają potrzeby dzielenia się wiedzą chyba, że jakimiś filmikami na tik toku. I to będzie postępować. Nawet teraz jak robi się szkolenia online to społeczność później wrzuca się na Discorda, by mogli sobie porozmawiać niż na jakieś forum.