Marzec 29, 2024, 06:41:43 am

Autor Wątek: Rozliczanie czasu pracy pracowników stolarni  (Przeczytany 1620 razy)

Offline Ruuteek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Rozliczanie czasu pracy pracowników stolarni
« dnia: Czerwiec 24, 2022, 14:05:23 pm »
Hej,
chciałem zapytać osoby które zatrudniają więcej niż 1 osobę i rozliczają się z nią według stawki godzinowej,
jakie macie sposoby na efektywne rozliczanie czasu pracy?

Mam taką aplikację - https://timeroom.net gdzie pracownicy raportują czas pracy codziennie, dzielą to na zadania wykonywane dla klientów, dlatego łatwiej jest kontrolować budżet, i widzieć który pracownik jest meeeega nie efektywny. Dodatkowo aplikacja przypomina im by zaraportowali czas za poprzedni dzień jeśli jeszcze tego nie zrobili. Jednak gdy rozmawiam ze stolarniami to widzę że większość osób woli raportować czas pracy na kartce - nie do końca rozumiem z czego to wynika.

Na koniec miesiąca wiem dokładnie ile godzin pracownik zaraportował i ile mam mu wypłacić pieniędzy. Szczególnie uciążliwe było dla raportowanie czasu pracy na kartkach które wiecznie ginęły a potem przepisywanie tych raportów z komunikatora do excela było mocno uciążliwe.

Czy możecie podzielić się własnymi doświadczeniami w tym temacie?

Pozdrawiam
Jakub

PS - przykładowy screen z pracy mojej stolarni - Pracownik "Seb Maz" i jego zaraportowane godziny w bieżącym miesiącu :