Kwiecień 25, 2024, 21:11:02 pm

Autor Wątek: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami  (Przeczytany 6511 razy)

Offline rustykalneuchwyty

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • Rustykalne uchwyty - sklep internetowy z okuciami i uchwytami w rustykalnym stylu
rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« dnia: Lipiec 10, 2015, 10:13:52 am »


Witajcie, serdecznie! Chciałem Was zaprosić do naszego sklepu z rustykalnymi akcesoriami - rustykalne uchwyty. W naszej ofercie, po za uchwytami, znajdziecie: klamki, zamki, kołatki, ćwieki, wieszaki, muszle itp. Jeśli szukacie retro dodatków do wykończenia swoich mebli - my będziemy idealnym wyborem. Duże zniżki dla zamówień hurtowych, miła obsługa, duża dostępność towaru, szybkość przesyłki i przede wszystkim - masa pozytywnych opinii, sprawiają, że jesteśmy firmą, której można zaufać. Wejdź i przekonaj się sam!


!UWAGA! !ACHTUNG! !ALERT!
Dla użytkowników forum domidrewno, zniżka 10% na wszystkie towary w Naszym sklepie - Wystarczy powołać się na ten post i podać swoją nazwę użytkownika z forum.


Serdecznie zapraszamy, zespół rustykalneuchwyty.pl

kozio

  • Gość
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2015, 17:42:47 pm »
Dobre i 10%     a są tam rzeczy warte uwagi.
Pozdrawiam

Offline Waldemajro

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • praca Łódź
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2015, 04:44:48 am »
Ładne świeczniki są w tym sklepie :)

Offline tomekz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5691
    • Zobacz profil
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2015, 07:31:33 am »
Dlaczego tak drogo je sprzedajesz ? >:(

Offline rustykalneuchwyty

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • Rustykalne uchwyty - sklep internetowy z okuciami i uchwytami w rustykalnym stylu
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2015, 15:33:31 pm »
Fakt, na pierwszy rzut oka jest drogo. Ale szanowny kolego, gdy tylko weźmiesz nasze produkty do ręki - od razu zrozumiesz w czym rzecz ;)

kozio

  • Gość
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:49:00 am »
Napiszę i w tym wątku...

Rabatu dla forumowiczów niestety brak. Mało tego...
Powołując się na post z forum (ja powszechnie szanowany obywatel tego forum) zostalem posądzony o wyłudzenie rabatów podając się za właściciela DiD!
Pomimo iż podałem wszystkie swoje dane to P. Basia chyba oszołomiona całą sytuacją robila wycenę dla Jarka.
Być może mają nagrywane rozmowy i sytuacja się wyjaśni bo otrzymałem od Jarka maila i gdybym rozumował jak pani Basia to chyba grozili że mnie zakopią gdzieś przy autostradzie żebym spokoju nie zaznał!
No i ch..j,  miało być kulturalnie ale mnie kobita wkurzyla - obraziłem się na sklep- chyba do Bydgoszczy teraz będę jeździł...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2017, 06:51:15 am wysłana przez kozio »

Offline JedruS

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2019, 11:19:30 am »
Wiem, że odświeżam wątek, ale widziałem produkty z RustykalneUchwyty "na żywo" i robią rzeczywiście bardzo dobre wrażenie. Już nie tylko chodzi o sam efekt wizualny, ale o samo wykonanie uchwytów czy poręczy. W dłoni czuć ciężar prawdziwego, kutego żelastwa.

Offline katarinka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: rustykalneuchwyty.pl - Sklep z rustykalnymi dodatkami
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2019, 12:12:19 pm »
Rustykalne meble są świetne tylko bardzo drogie. Znacie sklep który sprzedaje całkiem tanie łóżka tapicerowane dla dwóch osób w kolorze burgunt.
"Nie martw się, Janku, dostaniesz dywan i będzie piękniejszy od dywanów twych braci." - Kumotry diobła