Kwiecień 19, 2024, 00:49:13 am

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Sklepy branżowe / Odp: Skład drewna - Wrocław i okolice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anteek dnia Listopad 05, 2018, 19:19:09 pm »
Według mnie, godnym polecenia jest http://www.drewnex24.pl/ Bardzo dobra jakość, ceny drewna konkurencyjne, obsługa konkretna, a realizacja zamówienia szybka. Zamawiałem też w zeszłym roku i nadal sobie chwalę.
92
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Październik 12, 2018, 06:52:21 am »
93
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Październik 11, 2018, 21:24:56 pm »
Jeśli masz EU nip to kupujesz bez vat w całej unii.
94
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kordian78 dnia Październik 11, 2018, 10:58:56 am »
Witam Wszystkich bardzo serdecznie, jestem tu od dzisiaj  ;D . Raczej już chyba ta zniżka nie działa w Dictum, ale ja i tak jestem zainteresowanym tam zakupami i tu mam pytanie. Czy zamawiając u nich interesuje mnie cena z vat czy bez vat. Ewentualnie może koledzy podpowiedzą gdzie kupić w dobrej cenie sprzęt Festoola. Z góry bardzo dziękuję.
95
Sklepy branżowe / Odp: Veritas
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szmidt.piotr dnia Październik 07, 2018, 22:15:22 pm »
Takze polecam. Bylem osobiscie na miejscu. Maly sklepik. Glownie wysylka. Kupilem znacznik Veritasa i Honing toola.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
96
Sklepy branżowe / Zakupy w tym sklepie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobRob dnia Wrzesień 25, 2018, 19:51:05 pm »
https://www.toolon.pl/
Robiliście zakupy w tym sklepie
97
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Wrzesień 20, 2018, 14:33:43 pm »
To nie ma co polować, przecież podałem kod który jeszcze działa :) Sam przed chwilą z niego korzystałem ;)
98
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maniek444 dnia Wrzesień 19, 2018, 10:36:33 am »
Też bym chętnie taki kupon upolował.
99
Sklepy branżowe / Odp: Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Wrzesień 18, 2018, 18:46:14 pm »
Jeszcze 3 dni, więc kod... "AMERD15" działa.

Czy będą jeszcze kiedyś takie zniżki? Raczej nie. To jest więcej niż hurtownie od nich dostają, więc kto coś potrzebuje to trzeba działać natychmiast.

Miłego wertowania i zakupów
100
Sklepy branżowe / Zakupy w Dictum - Rabat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szymon dnia Wrzesień 18, 2018, 11:23:53 am »
Cześć wszystkim,
Na Dremie udało mi "upolować" kupon rabatowy do Dictum, który zorganizował Jarek. Trzeba przyznać, ze 15 % to jest sporty rabat. Jakoś przy takiej zniżce przyjemniej się kupuję  ;)
Czy te osoby które korzystają częściej z tego sklepu mogą się wypowiedzieć jakie są realne szanse na uzyskanie podobnego lub jakiegokolwiek innego rabatu w przyszłości. Czy Dictum robi jakieś akcje promocyjna typu happy hour.
Marzy mi się jeszcze kilka narzędzi od nich więc kombinuje żeby było taniej, a możliwe, że gdy będzie się wiedzieć na co zwrócić uwagę uda się kupić produkt po niższej cenie.
No i podziękowania dla Jarka za kupony.
pozdrawiam
Strony: 1 ... 8 9 [10]