Kwiecień 18, 2024, 00:28:26 am

Autor Wątek: Zawiasy wciskane, sposób montażu, gdzie kupię  (Przeczytany 3555 razy)

Offline Pezzo190

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Zawiasy wciskane, sposób montażu, gdzie kupię
« dnia: Marzec 13, 2019, 10:34:26 am »
Witam zwracam się z serdeczną prośbą  o pomoc w doborze maszyn oraz kwestii rozwiązań technicznych przy produkcji ozdobnych skrzynek drewnianych o różnych wielkościach ale do max 45x45cm.
Mianowicie, dostałem propozycję podjęcia stałego zlecenia na produkcje skrzynek drewnianych( takich jak np. na herbate, na bibeloty, biżuterie, na wino etc.) około 700 szt. tygodniowo na rynek zagraniczny. Niestety do tej pory działałem w innej branży i mój zakres wiedzy nt. takowej produkcji jest niewielki jedynie jakieś kontakty ze stolarzami specjalizującymi się w meblach. Po 2 tygodniach zgłębienia tematu wiem mniej więcej czego będę potrzebował do podjęcia takiej produkcji oraz jak cały proces ma wyglądać. Jednak nadal nie mam pewności czy gdzieś nie popełniam błędu, chciałbym wystartować z możliwie najlepszymi rozwiązaniami technicznymi które usprawnią proces przy produkcji która zakłada takie ilości. Jednak mimo to jest kilka kwestii nie rozwiązanych przezemnie, na przykład :

1. Gdzie kupić zawiasy oraz zamki wciskane w dużych ilościach i żeby był jakiś wybór, na tą chwile u nas znalazłem tylko 2 modele ale interesują mnie znacznie prostsze takie jak na zdjęciu przy nie lakierowanej skrzynce.
2. Jaki jest system nabijania takich zawiasów oraz zamków? Jaka maszyna?
3. Jaką prasę dobrać by była wydajna przy tej ilości i odpowiednia, nie potrzeba dużej mocy.
4. Potrzebna mi jest piła formatowa, frezarka dolnowrzecionowa(najlepiej elektrycznie ustawiana),szlifierka taśmowa(dł.1500mm),szlifierka szeroko taśmowa 2 agregaty, odciągi, prasa, ściana lakiernicza)
Jeśli czegoś brakuje bardzo proszę o poradę o co powinienem uzupełnić tą listę.

JEŚLI KTOŚ JEST NA FORUM CO ZAJMOWAŁ SIĘ WYŻEJ WYMIENIONĄ PRODUKCJĄ BARDZO PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA arturposlusznyy@gmail.com JESTEM ZGODNY ZAPŁACIĆ ZA KOMPLEKSOWE PRECYZYJNE DORADZTWO, zapraszam do kontaktu

 :) :) :) :)