Marzec 29, 2024, 07:36:14 am

Autor Wątek: Zgrzewanie pił taśmowych.  (Przeczytany 4764 razy)

Offline morosoph

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Zgrzewanie pił taśmowych.
« dnia: Marzec 09, 2018, 10:14:52 am »
   Zerwałem taśmę 6mm Bahco z Juli. Pamiętam, że zakupiłem ją 15 mies. temu za niecałe 40 pln. Dziś patrzę, a tu cena 60 pln. Włączyłem funkcję dusigrosza i szybko stwierdziłem, że to lekka przesada :P. Pomyślałem o zgrzaniu jej i wpisałem w wyszukiwarkę. Znalazłem firmę i nie jest to jakaś reklama tym bardziej, że łatwo się pozycjonuje. Robią usługi zgrzewania za fajne złotówki i zgrzewają też na zamówienie nowe z własnych oryginalnych materiałów. http://www.pily.skoczylas.com.pl/ - o niej mowa. Ceny są chyba atrakcyjne / taka sama taśma 6mm którą zerwałem, wychodzi jakieś 25pln.  Po rozmowie tel. właściciel zapewnia niby, że taśmy mają bardzo dobrej jakości i wyklucza możliwość efektu halsowania w materiale co jest efektem tandetnego ostrzenia tudzież rozwiedzenia zębów. Wspomnę jeszcze tak dla ciekawostki, że wg producentów zęby po godzinie pracy nadają się do ostrzenia. W przypadku taśm bimetalicznych wytrzymują ok. 3godz. Jeśli ktoś coś wie na temat tej firmy to proszę o komentarz, czy lepiej dać sobie spokój i zamówić  jednak jakąś Lunę czy Bahco. Morse"a chyba nie występują w mojej długości - 2240

Offline tomekz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5688
    • Zobacz profil
Odp: Zgrzewanie pił taśmowych.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2018, 12:02:04 pm »
To ile za zgrzanie ? 5 zł ,czy  25 zł ?

Offline morosoph

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Zgrzewanie pił taśmowych.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2018, 14:44:47 pm »
Za zgrzanie 5-7 pln netto tak wynika ze strony internetowej. Gość mówił, że na poczekaniu ok 15 min. jakby ktoś na miejscu...

Offline Karotka889

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • https://www.attic.pl/producenci/fakro-okna
Odp: Zgrzewanie pił taśmowych.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2021, 13:28:48 pm »
A jak kształtują się obecnie ceny za tego typu usługę?