Kwiecień 19, 2024, 05:14:15 am

Autor Wątek: tchnijmy życie w forum  (Przeczytany 19941 razy)

Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2018, 14:07:52 pm »
Masz rację,także chciałbym dostać informację zaraz,już...dobrze jest jak ktoś pytanie zadał i można znaleźć odpowiedź,a co jak trzeba zadać pytanie i uzyskać odpowiedź ???
Jak nie ma klimatu forum to wchodzi się od przypadku lub jak coś potrzeba(nic nie ciągnie).
I niech każdy tak ma.
Internet jest pełny takich pół żywych for :-\
Forum DiD było w fazie eksperymentalnej,brutalnie przerwanej awarią :(
Wszystko wróciło do normy,tylko klimat prysł jak mydlana bańka :( to nie krytyka tylko żal że... (i tu pierwszy raz nie wiem jak to wyrazić)

Pozdrawiam i czekam na lepszy...czas :)

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2018, 14:10:54 pm »
Mi tam nic nie prysło, nadal mam czas i ochotę sobie tu zaglądać i pisać kiedy mam czas ;)
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

meridox

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2018, 15:13:35 pm »
Krzyś jak Ty mnie dobrze rozumiesz :)

Jarku ale forum jest dla ludzi a nie dla Ciebie czy mnie czy Krzysia, nie liczy się czy to podoba się jednostce tylko ogółowi
Oczywiście zawsze ktoś się znajdzie komu coś nie będzie pasowało, taki jest świat że wszystkim nie dogodzi ale nie można wszystkim dyktować swoich przekonań jako jedyne słuszne, każdy ma prawo do swoich przemyśleń i wyrażania swoich opinii i nie można za to karać ludzi.

Pozwolę sobię odesłać Ciebie do regulaminu który sam napisałeś https://forum.domidrewno.pl/regulamin-forum-did/regulamin-forum-did-24-05-2018/ zwróć uwagę na punkt 1 podpunkt "j" jest tam napisane " bez okazywania innym wyższości" Nagminnie pokazujesz nam swoimi wpisami swoją wyższość i nasze miejsce w szeregu.  Nie powinno na forum być dyskryminacji innych ze względu płeć, narodowość, kolor skóry, orientacje seksualne, przekonania religijne czy polityczne czy też wyrażania swojej opinii, każdy jest inny i ma do tego prawo. Tak samo Ty masz prawo do nie zgadzania się z naszą opinią ale nie powinieneś jej krytykować i za nią karać.

Czy teraz już możemy wrócić do tematu wątku ? :) bardzo proszę :)
Jarku wyluzuj proszę. Trzymaj rękę na pulsie ale nie ściskaj tak mocno :)

obas

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2018, 16:22:25 pm »
"Miałeś chamie złoty róg"

Ciekawy jestem Jarku kiedy do Ciebie dotrze jak mocno spaprałeś sprawę. Ja życzę tylko powodzenia, ale w takowe nie wierzę

Offline Norberto

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2018, 16:32:24 pm »
Panowie bez urazy ale napisze wprost - przestańcie bić pianę!. Kurcze... jeśli ktoś chce to zada pytanie i uzyska odpowiedź, bo czemu miałby jej nie dostać? Nie chciałem tego pisać ale napiszę: mnie osobiście nieraz i nie dwa wkurzało jak szukałem odpowiedzi na moje wątpliwości i było duuuużo postów pisanych przez byłych ale aktywnych wówczas forumowiczów o niczym i nie na temat, a te wieczne i dziwne i w dziwnym języku posty pana Q...b jakie to narzędzia mamy bez sensu i że tylko takie a takie są godne uwagi po prostu mnie wkurzały. Jeszcze raz bez urazy prosze ale forum jest dużo bardziej przejrzyste jak nie ma tamtych nabijaczy postów. A co do szanownego Jarka to co ma zrobić żebyście byli szcześliwi? "Zwolnić się?". Piszcie posty, odpowiadajcie merytorycznie na pytania, pokazujcie swoje projekty i przestańcie narzekać, bo wg mnie właśnie to narzekanie psuje to forum i podburza innych, a mnie osobiście wpienia i przez to nie mam ochoty tu zaglądać. To że raz się jakieś mleko rozlało to nie znaczy, że już zawsze ma się wylewać. Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie mojego postu.

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2278
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2018, 16:39:06 pm »
Norberto w punkt :)

Dziwne, że takie truizmy trzeba tłumaczyć...
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

meridox

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2018, 20:11:07 pm »
a ładnie prosiłem żeby wrócić do tematu :P

Wysłany przez: Norberto
« dnia: Dzisiaj o 16:32:24 »

 jeśli ktoś chce to zada pytanie i uzyska odpowiedź, bo czemu miałby jej nie dostać?
Powiedz to kolego temu który na swe pytanie dostał odpowiedź po dwóch miesiącach ;D sam widzę też często radą służysz innym ;) 52 wiadomości w ponad dwa lata, tacy forumowicze są tu najlepsi bo jest w statystykach jako użytkownik ale nie pisze głupot, nie zadaje nie potrzebnych pytań, nie naraża się Adminowi :)

Wysłany przez: Norberto
« dnia: Dzisiaj o 16:32:24 »

i w dziwnym języku posty pana Q...b jakie to narzędzia mamy bez sensu i że tylko takie a takie są godne uwagi po prostu mnie wkurzały.

żebyś kolego wiedział ile ten człowiek pomógł innym ludziom na forum to jego mowa by też nie przeszkadzała Tobie :) chciałbym żeby każdy choć w połowie był tak pomocny jak on :)

Wysłany przez: Norberto
« dnia: Dzisiaj o 16:32:24 »
A co do szanownego Jarka to co ma zrobić żebyście byli szcześliwi? "Zwolnić się?


zajechało wazeliną ;D   sorry miałem tego nie komentować ale nie mogłem się powstrzymać, bez urazy Panowie ;D :P

Wysłany przez: Norberto
« dnia: Dzisiaj o 16:32:24 »
 Piszcie posty, odpowiadajcie merytorycznie na pytania, pokazujcie swoje projekty


no w końcu w czymś się zgadzamy :) o to właśnie mi chodzi od samego początku, dziękuję Norberto za powrót do tematu :)
Jak widać nie we wszystkim mamy takie samo zdanie ale co do najważniejszego się zgadzamy :)

Panowie mamy weekend, cieszmy się, radujmy się i wracajmy tu z pozytywnym nastawieniem a każdy będzie zadowolony :)

Offline Norberto

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 15, 2018, 22:13:58 pm »
Szanowny Meridox (wazelina? hmm) mogłbym Ci odpisać pkt po pktcie ale nie ma co bić PIANY. Trzymaj się i powodzenia.
PS obiecuję że nadal po 2ch latach na forum i 52 postach nie będę ich nabijał jak pokrzywdzeni i nieobecni już userzy.

Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2018, 22:37:04 pm »
Odpowiem...
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                                                         wszystkiego najlepszego...
                                                      nie mający nic do powiedzenia...
                                                                     Krzyś48 :(

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7551
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2018, 01:04:57 am »
I znów to samo.
Dajcie już spokój.
To właśnie przez waszą ulewające się żale....
Nie ważne.
Chciałbym się kolegi Meridox zapytać dlaczego wezwał mnie do tablicy w pierwszej wypowiedzi?
Tak z ciekawości.

Pozdrawiam kolegów.

obas

  • Gość
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2018, 10:04:18 am »
Jestem postronnym obserwatorem który nikomu nie życzy źle. Po pierwsze od jakichś 12 lat, na żadnym tak merytorycznym forum nie spotkałem się z tak drastyczną zmianą frontu - i mówienie że zawsze tak było i nic się nie zmieniło jest kłamstwem. A po drugie retoryka Jarka i, zachowując proporcje, zachowania godne dyktatora (zamykanie tematów, usuwanie kont, usuwanie postów, ucinanie dyskusji) prowadzą do tego, że nikt myślący po swojemu nie będzie miał chęci spędzać tutaj zbyt wiele czasu. I plotka pójdzie w świat. Nikt z nas nie jest dzieckiem którego można wodzić za nos, każdy ma swój rozum i swoje zdanie w wielu miejscach. A narzucanie tego zdania lub tępienie jak ktoś ma inne to zła droga. To forum jest dla ludzi i dla Ciebie Jarku a nie ludzie dla Ciebie i forum. Powodzenia. Życzę wytrwałości i konsekwencji w nadawaniu forum kształtu na Twoje podobieństwo. Ale w końcu się obudzisz z ręką w nocniku. Pozdrawiam

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7551
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2018, 10:31:43 am »
No i następny.
To przez takie teksty się forum opuszcza.
Jak dzieci .

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7551
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2018, 10:32:57 am »
Moim zdaniem jak nie wracamy do meritum wątku to zamykamy.

Offline komseba

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2018, 10:33:43 am »
Przepraszam, że się wtrącam. W końcu mam tylko 71 postów w 4 lata. ;)
Kurcze, miałem się nie bać admina, a boję się meridoxa.   ???   ;D
Enyłej, parafrazując tekst Młynarczyka nie bądźmy jak Noe tylko róbmy swoje.
Miłego dnia. :)

Offline Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7551
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: tchnijmy życie w forum
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2018, 10:40:21 am »
Już 72.
Dobrze piszesz.