Maj 15, 2024, 07:59:21 am

Autor Wątek: Witam serdecznie :)  (Przeczytany 1072 razy)

Offline Xsenia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Witam serdecznie :)
« dnia: Maj 29, 2018, 13:08:08 pm »
No to i ja się przywitam.

Nazywam sie Basia i mieszkam na Śląsku. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń oraz 1,5 roczne doświadczenie w projektowaniu opakowań różnych (palety, skrzynie z drewna, ze sklejki, pudła plastikowe, kartony, pianki, styropian).

I mam mały problem: mam głowę pełną pomysłów, ale brak miejsca i odpowiedniego sprzętu do ich realizacji. W związku z tym poszukuję stolarza (może być amator), który pozwoliłby się pobawić jego zabawkami (bez głupich skojarzeń proszę :P ) i który pomógłby mi zrealizowac moje pomysły. W zamian mogę zaprojektować w 3D (wraz z wizualizacjami, pdf-ami, rysunkami szczegółowymi) wszysko co by sobie ten stolarz wymyślił. No może oprucz domu, bo jednak architektem nie jestem. :)

meridox

  • Gość
Odp: Witam serdecznie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2018, 15:39:41 pm »
Witaj na forum :)

Poszukaj czy w Twojej okolicy nie ma takich warsztatów z narzędziami gdzie za kilka złociszy można pracować coś jak męska szopa w Warszawie http://forum.domidrewno.pl/hyde-park-did/meska-szopa-w-warszawie/
nie tylko w stolicy takie miejsca są ;)

Offline krzyś48

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4576
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2018, 17:11:42 pm »
Witaj :)

Online Lirorobert

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7560
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Witam serdecznie :)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2018, 20:05:31 pm »
Witam na forum

Offline tomasko

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 861
  • Ahoj !
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie :)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2018, 22:39:48 pm »
mam głowę pełną pomysłów, ale brak miejsca i odpowiedniego sprzętu do ich realizacji.
I ja tak mam dokładnie :)
Witam
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.