Maj 12, 2024, 06:11:36 am

Ankieta

.

.
.
.
.
.
.
.
.

Autor Wątek: Wyrówniarko - grubościówka do 20 tysięcy ?  (Przeczytany 1977 razy)

Offline HobbyAleks

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Wyrówniarko - grubościówka do 20 tysięcy ?
« dnia: Sierpień 27, 2021, 02:47:54 am »
Drodzy koledzy / koleżanki witam serdecznie :) Jestem dosyć początkującą osobą z pracami w drewnie (warsztat hobbystycznie prowadzę od 8 miesięcy) ale chęci mam ogromne. Borykam się z odwiecznym problemem stolarskim i choć czytałem już parę wątków na temat porównania wyrówniarko grubościówki to jakoś nie znalazłem miejsca gdzie rzeczywiście solidne opinie byłyby zebrane w całość. Pytanie trochę bombowe bo każdy ma swoje racje ale W CO IŚĆ ?!  Budżet 21 tysi maks (bo chciałbym z wałem spiralnym) Nie dużo, nie mało. Przyznam jestem troche rozbity bo jak już mi się jakaś maszynka spodoba np. Hammer A3-41 to zaczynam znajdować filmy i komentarze żeby unikać Hammera.... To może SCM? A chciałbym maszynkę na lata a nie na weekend. Chyba że na takie oczekiwania to trzeba mieć może z 30 albo i 50 tysi a nie 20  ::)  ??? ?? Proszę o rady osoby które miały styczność w praktyce z tego typu maszynami. Z góry dziękuję i pozdrawiam mocno  ;)