Maj 11, 2024, 20:18:07 pm

Autor Wątek: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm  (Przeczytany 4533 razy)

Offline faber33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:43:25 pm »
Witam. Chciałbym kupić ten fajny liniał: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm Problem w tym że jeszcze nigdy nie kupowałem za granicą. Mógłby ktoś powiedzieć gdzie go kupić??. Dodałem że mam tylko konto bankowe, czyli nie mam karty kredytowej jeśli dobrze to rozumiem ;).

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2280
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2013, 19:47:24 pm »
Ja bym to samo kupił tylko 100-150mm. Często łapałem się, że 300mm trochę przeszkadza przy mniejszych pracach. A metal z którego wykonane są te liniały - jest niezwykle elastyczny. Z tego co pamiętam najbliższy sklep z Incra to albo DE albo UK. Bez karty kredytowej będzie jednak ciężko to kupić.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

Offline amigorg

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7495
  • Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
    • Zobacz profil
    • Maszyny i projekty
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:01:34 pm »
Banki oferują karty wirtualne, np K@rta wirtualna ING VISA to najbardziej internetowa karta na rynku i pierwsza w Polsce całkowicie wirtualna karta, która nie posiada w ogóle fizycznego plastiku. Służy wyłącznie do płatności na odległość (zakupy internetowe, telefoniczne, drogą pocztową).
Dowiedz się w swoim banku, czy taką usługę oferuje.

Offline faber33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:24:18 pm »
Dziękuje za informacje, dodam jeszcze że mam konto Paypal zweryfikowane z kontem w banku ale czy czy to coś może mi pomóc???

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2280
  • Centrum dowodzenia
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:37:52 pm »
Jeśli sklep obsługuje PayPal to oczywiście. Zobacz też ebay - tam też można kupić INCRA i wtedy masz więcej opcji płatności.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

Offline perpetoom

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:41:58 pm »
Zapytaj na dluta.pl, być może będą mogli to dla Ciebie indywidualnie sprowadzić... W zeszłym miesiącu sprzedawali przecenione Incra Precision Bend Rule za 84 PLN (lekko uszkodzone w transporcie). Miło by było gdyby obecność tego produktu zwiastowała jakąś nadchodzącą dostawę szerszej grupy pełnowartościowych akcesoriów tej firmy  8)

Jeżeli jednak będziesz chciał to nabyć za granicą, to kupuj w obrębie UE by nie musieć użerać się z celnikami. Wspomniany produkt możesz nabyć np. na niemieckim amazonie lub ebay, fine-tools.com, czy rutlands.co.uk


Co do karty - w niektórych bankach (np. mBank, ING, PEKAO) można kupić karty pre-paidowe (za ~10 - 30 PLN; bez żadnych dokumentów/umów) i doładować je później (przelew na rachunek przypisany do karty) dowolną kwotą. Nie jestem pewien czy będą honorowane przy międzynarodowych transakcjach internetowych - trzeba by o tym poczytać...

Offline gołąb

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2013, 21:01:37 pm »
dłuta.pl nie mają i nie sprowadzą produktów INCRA - taką dostałem oficjalną odpowiedź jakiś miesiąc temu.

Offline valdi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2013, 00:03:37 am »
Też jestem chętny na zakup więc może coś wspólnie.

Offline perpetoom

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2013, 12:38:51 pm »
Odgrzebuję stary temat, gdyż może ktoś się jeszcze czai się na te produkty: zgodnie wcześniejszymi przypuszczeniami liniały i kątomierz firmy Incra zawitały do polskiego sklepu...

Offline a3756

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: INCRA Precision T-Rules - Metric 300mm
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2013, 14:21:31 pm »
Ale cena w porównaniu do tej za oceanu już mniej atrakcyjna. Trzeba będzie jednak prosić o przywiezieni.