BHP > Bezpieczeństwo i higiena pracy

Otwarcie warsztatu i salonu masażu!

(1/3) > >>

mondo12:
Witam, wszystkich forumowiczów :D Mam takie pytanie, może komuś też się to przyda. Chcę wziąć dotacje z urzędu pracy na salon masażu i po np dwóch miesiącach dopisać działalność stolarską wraz z robotami ziemnymi. Moje pytania: 1 Działalność chcę otworzyć w innym województwie, niż jestem zameldowany czy muszę się przemeldować, żeby dostać tą dotację? co nie będzie problemem ale chcę wiedzieć. 2. Czy mogę w miarę krótkim czasie dopisać do firmy stolarnię i roboty ziemne? np po 2 miesiącach? Dodam, że stolarnia będzie w miejscu w którym aktualnie jestem zameldowany czyli będą 2 adresy prowadzenia działalności. Proszę o fachową odpowiedź :D Pozdrawiam

Lopi1:
Jaki jest cel takiej komplikacji? Dotacja jest na tyle mała, że wykorzystasz ją w całości na jeden, określony typ działalności. Poza tym  urzędnik w każdym urzędzie może różnie interpretować twoje pytania. Najlepiej udaj sie tam, gdzie chcesz dotację zalatwiać i się dopytaj. Nie wiem jak teraz ale kiedys dopisywanie innej działalności  kosztowało chyba kilka złotych. Najlepiej chyba wpisać wszystko za jednym razem.

meridox:
zmiana punktów pkd w działalności kiedyś kosztowało 100 zł wiec nie jest to spory koszt a teraz nie wiem czy darmowe nie jest nawet.
Co do dotacji to ją dostajesz na konkretny biznes plan na konkretną działalność i biorąc kasę na salon masażu nie kupisz piły tarczowej

Jakacor:
Mozesz miec dwa adresy dzialnosci (np. adres glowny i dodatkowy).
Mozesz miec rozne pkd. Zmiana/dodanie teraz to chwila. Wypelniasz internetowo i idziesz po pieczatke do urzedu miasta/gminy.

raptor123:
Wypełniacze przez internet i drukujemy przez internet i już masz zmienione pkd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej