Elektronarzędzia > Frezarki

Frezarka cmt10 opinie

(1/8) > >>

Kobietapracującażadn:
Czy mogłabym prosić użytkowników o informację czy to raczej zabawka czy ta frezarka ma dużo mocy i można nią pracować równie efektywnie co frezarką gornowrzecionową np. Bosch 1200pof?

I prośba...mógłby ktoś zmierzyć promień na tej zasadzie jak ja tutaj. Jestem ciekawa jakie najmniejsze koło da się osiągnąć tym urządzeniem jak się założy dostawke do frezowania po kole. W boschu którego testowalam najmniejsze koło może mieć bodajże 18cm biorąc pod uwagę fabryczną dostawke a nie cyrkle DIY i inne domowe sposoby.

SpecPiotr:
Jutro Ci promień zmierze. Frezarka jest rewelacyjna. Nie mam porównania z boschem ale jestem megazadowolony. Jaki bym frez nie założył to idzie jak należy. Wiadomo, że nikt freza do ramiaków nie będzie zakładał bo z tym by pewnie licho było ;)

Nol:
Mam CMT10 i również sobie chwalę, podobnie jak POF 1400 ACE. Każda frezarka ma swoje zastosowanie. CMT 10 jest bardziej poręczna i idealnie nadaje się np. do obcinania brzegów laminatu. Ale gorzej u niej z regulacją głębokości frezowania i nie ma w ogóle regulacji prędkości obrotowej frezu oraz soft startu. Najlepiej mieć dwie:-)

draax:
No i co mam dodac, jako kolejny zadowolony posiadacz CMT10? Wyzej w sumie napisane wszystko.

To solidna "krawedziowka", poreczna i niezawodna. Owszem moglaby miec soft start i regulacje obrotow ale to drobiazgi.

Kobietapracującażadn:
Oglądałem filmik na Youtube jak reklamują tą frezarkę. Powiedzcie bo się nie orientuję...dlaczego piszą też że to trymer? No i druga sprawa...w filmiku widz jak tym urządzeniem pięknie zaginają tą taśmę ktorą nakleja się na obrzeżach płyty wiórowej. Czy da się tak zrobić na zwykłej frezarce gornowrzecionowej? Jak? Bo próbowałam kiedyś żelazkiem taką taśmę przykleić i powiem wprost...okropnie to wyglądało,szczególnie w newralgicznych miejscach. Robiłam okienka i drzwi w domku dla lalek (prostokątne) w szafce z płyty i nie dało się tego elegancko przykleić żeby było jak w fabryce. Jak zobaczyłam że w filmiku to urządzenie potrafi tak ładnie zaginac te taśmy do obrzeży to aż mi się oczy zaswiecily z radości.

I dziękuję...czekam na zmierzenie promienia. Uparta jestem,chce zrobić kółka jak w innym.poście pisałam i jak nie kupię jeszcze raz tego Boscha o którym wspomniałem to chyba na to urządzenie się skusze. Wygląda interesująco. I mówicie że to nie zabawka i nie będzie bezproduktywnie zawalac  miejsca jak np. Dremel mógłby leżeć...bo ja nie znoszę wydawać pieniędzy jeśli coś potem tylko kurz ma zbierać. Chcę zrobić kilka dużych rzeczy...szafke z okienkami jak w domku dla lalek i drzwiczkami, ofrezowac ładnie drzwi szafy przesuwnej którą zbudowałam (2.5*3.5metra) ,chce zbudować maly plac zabaw do lokalu (np.stolik do klockowplaymobil ładnie ofrezowac, zrobić Jeziorko więc wyfrezowac je na ok 2mm i zrobić śliczną kuchenkę do zabawy dla dzieci. Koleżanka mnie prosiła a ja chętnie to dla niej zrobię.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej