Elektronarzędzia > Strugi

Strug elektryczny - jaki wybrać?

<< < (2/3) > >>

tomekz:
Sprawdź czy stopa jest równa

Arek15:
pewnie kolega ma dechę banana i chce to wyrównać , strugiem raczej się nie uda.Strugiem elektrycznym z ręki zbierzesz jednakową grubość ale płaszczyzny istniejącej. napisz coś więcej, wklej zdjęcia to nakierujemy.jeśli dobrze widzę oglądałeś strugarki a kupiłeś strug? jak mówi moja babcia : śkłem d..y nie utrzesz  synku:)

Arek15:
Edycja postu nie działa-ładuje i ładuje więc kolejny bardziej myśle uderzający w sedno problemu:
strugiem jak strugasz wchodzisz materiał tak  żeby płaszczyzna przed głowicą przylegała do dechy, jak już głowica wejdzie w deskę i płaszczyzna za głowicą posuwa sie po desce trzymaj tylko za rękojeść dociskając tylko Większą część płaszczyzny do powierzchni deski- musi działać

Plut3k:
Właśnie po którymś razie zorientowałem się, że na początku trzeba przyciskać przód. Ale problem jest taki, że na początku deska byłą w miarę równa, chcę zrobić klejonkę i próbowałem jedynie wygładzić powierzchnię deski. Po trzech struganiach zrobił się wielki równomierny garb na środku. Chyba jednak jest tak jak pisze Arek15 - zbierzesz z płaszczyzny już istniejącej. Ewentualnie powoli będę zbierał na środku po 0.3mm a miejsca gdzie zaczynam i kończę strugać wyszlifuję.
Zaraz sprawdzę czy stopa jest równa.

Plut3k:
Strug równy, lecz dopiero od ustawień powyżej 1mm widać, że przednia stopa się podwyższa. Do 1mm wszystko jest na tym samym poziomie.
Edytowania poprzedniej wiadomości brak, więc post pod postem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej