Okucia > Prowadnice

Prowadnice

(1/3) > >>

Nova23:
Cześć :) jestem nowa na forum :) marzy mi się szafa wnękowa 2m x 1,8m x 0.6m tylko żeby była zrobiona na zamówienie, albo samemu coś działać w tym temacie. tylko zastanawiam się nad prowadnicami, słyszałam kiedyś o kulkowych ale niektórzy mówią, że kulki wypadają i się szybko psują. Widziałam ostatnio XXXXXXXXXXXXXXXXXX  tylko nie wiem sama które dokładnie prowadnice? jak Myślice? jaki odstęp w prowadnicach jest najlepszy do montażu w szafie? pozdrawiam o oczekuję na odzew :)

a3756:
Tu szukasz prowadnic do szuflad w szafie czy wózków do drzwi do szafy wnekowej ? jeżeli to drugie to ja zakładałem u siebie bimak i mogę polecić
http://bimak.pl/

DarekLeo:
Witam i zapraszam do działu " Przedstaw się " ;)

tomekz:
Prowadnice dobierasz do ciężaru szuflady i jej  głębokości . Odległości masz podane w katalogu producenta . Kulki wypadają jak  odkształci się bieżnia od przeciążenia , czy  słabej jakości wyróbu  pachnacego   ryżem :)

inz.nowakowski:
Dla scislosci, pomimo iz temat na pewno juz nie aktualny to mowa tu byla o prowadnicach lozyskowych a nie kulkowych:) Ja stosuje tylko 2 rodzaje lozyskowych z pelnym wysuwem w wersji dla kliena drozszej i tanszej. Tansza to Versalite GTVa a drozsza to tandem bluma. Srednie ceny to 40 zl  / 120 zl.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej