Forum Domidrewno > Wasze propozycje

tchnijmy życie w forum

(1/12) > >>

meridox:
Lirorobert [30|Maj 23:32:]:Super. Dzięki.

Taki wpis na czacie z przed dwóch tygodni, następny wpis po tygodniu.

wpis z wczoraj
siekson [12|Cze 20:27:]:   Cześć, mam do rozcięcia wzdłuż bale 25x20x100cm. Jak się do tego zabrać żeby było bezpiecznie? Nie mam taśmówki i nie planuję kupować. Czy próba rozcięcia na pilarce stołowej (scheppach hs105) to dobry pomysł? Podcięcie z dwóch stron a potem środek piłą ręczną (zostanie ok 6cm grubości). Co myślicie? Czy może lepiej szukać jakiegoś tartaku?

Ludzie przychodzą zadają pytania i odchodzą, kiedyś przychodzili, pytali, dostawali odpowiedzi i niektórzy z nich zostawali na dłużej a dziś są tu pustki, tak samo w wątkach, po dniu nieobecności na forum wchodzę i mam trzy odpowiedzi w dwóch wątkach :( żenujące

Może i była tu "gimbaza" jak to "wszechmogący" określił ale to właśni Ci ludzi odpowiadali na pytania i dzieli się wiedzą, nigdy nie odmówili nikomu pomocy.

Pewnego dnie sprawa się rypła, temat nigdy nie został rozmówiony i wyjaśniony bo Jarek zawsze zamykał takie wątki i nie dał się ludziom wygadać a wszystko nadal w nich siedzi bo nie mieli gdzie wylać swoich żali . Forum jest dla ludzi a nie wygody administratora, kiedyś się działo sporo a teraz jest stypa, ludzie chcą pisać ale hamuje ich kiepska atmosfera na forum. Czas to zmienić, tchnijmy życie w forum zanim całkiem  życie tu ustanie.
Zacznijcie pisać, wrzucać do wątków wasze realizacje, przecież dalej tworzycie. Pokażcie swoje realizacje i opiszcie wasze osiągnięcia i porażki, niech będą wiedzą dla tych którzy po nią tu przychodzą.

meridox:
żebym nie dostał zaraz bury za używanie kolorów, emotikonek itp to wrzucam zdjęcie bo je można bez obaw

meridox:

--- Cytat: orb w Czerwiec 13, 2018, 15:07:24 pm ---Powiedziałbym coś, ale rad jestem z tego, że mam jeszcze możliwość pisania postów na forum.

--- Koniec cytatu ---

i tak właśnie sądzi większość ludzi którzy tu przychodzą, lepiej siedzieć cicho i nic nie pisać niż narazić się władzy absolutnej Admina


--- Cytat: orb w Czerwiec 13, 2018, 15:07:24 pm ---Dlatego cieszmy się z tego co jest, wszystko idzie dobrze, według odgórnego planu.

--- Koniec cytatu ---

forum jest dla ludzi, do dzielenia się swoją wiedzą i doradzania się w przypadku jej braku lub wątpliwości a nie żeby nic nie pisać ze strachu przed usunięciem konta.

Każdy z nas nie raz zadał tu pytanie na które dostał odpowiedź, dzielmy się zdobytą wiedzą z innymi którzy jej potrzebują, siedząc cicho żeby Admin miał spokój i nas się czepiał nie pomagamy innym, może kiedyś Ty albo ja będziemy stali przed dylematem i nam też nikt nie odpisze.

tomekz:
 dzielmy się zdobytą wiedzą z innymi którzy jej potrzebują, siedząc cicho żeby Admin miał spokój i nas się czepiał nie pomagamy innym, może kiedyś Ty albo ja będziemy stali przed dylematem i nam też nikt nie odpisze.
Popieram Cię - nie ma co się  bać

krzyś48:
Co ja się boje :P
Nie dość że nie mam nic do powiedzenia,to te nieszczęsne cytowanie :'(
Kupę kasowania :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej