Elektronarzędzia > Strugi

Holzstar ADH 26C - ktoś, coś...?

<< < (2/4) > >>

Mcgyver:
Ja mam też dewalta D733 ale prawde mowiac teraz wole Holzstara. Pracuje bardziej płynnie i sam bez problemu wciaga materiał czego nie zawsze mogłem powiedziec o dewalcie. Zastanawiam sie nawet nad sprzedazą Dewalta. Nie zmienia to faktu że Holzstar to chinczyk ale moim zdaniem w miare przyzwoicie wykonany i nie wymagajacy godzin pracy przy ustawianiu po wypakaowaniu.

rysiaczek:
McGyver,
jak wrażenia po czasie? Strugałeś dłuższe elementy? Szukam czegoś co wyrówna 2,5m deski (parapety, stół - ogólnie do domu rzeczy).

Mcgyver:
Po czasie jest calkiem spoko. Kupiłem konkretne noże i na podstawie filmów Jarka ustawiłem pierwszy raz w jakies 30 minut. Pracowałem troche na olchowych deskach - powyręcanych - wiadomo jak to olcha i dało rade je prostowac. W zwiazku z potrzeba szerszego strugania maszyna jest na sprzedaż. Wiecej info na PW.

tayjkt:
Ja kupiłem Stiler PT 310 jest ten sam sprzęt tylko w innych kolorach no i materiał 310mm można obrabiać. I z tego co patrzę to jest tańszy od Holzstara.
Dopiero teraz temat czytam bo został odświeżony, ale jak by ktoś się zastanawiał nad zakupem takiego sprzętu to też polecam. Lepiej kupić sprzęt od Stiler-a moim zdaniem bo jest tańszy, chyba, że ktoś nie lubi niebieskiego koloru.

a Mcgyver mam do Ciebie pytanie odnośnie kółek jakie zamontowałeś do strugarki i jak Ci się pracuje na tych kółkach. Sprzęt nie chodzi za mocno na boki? dajesz jakieś kliny pod kółka? Chciałbym więcej się dowiedzieć o twoim patencie bo bym może zaimplementował coś takiego u siebie.

ZiBi43:
Ja mam stilera pt260. To to samo za sporo mniejszą kasę. Nie różni się żadną śrubką czy blaszką tylko kolorem.

Wszystko z chin z tego samego miejsca. Można zamówić w dowolnym kolorze bez napisów do własnego oklejenia. Jak wejdziedzie na alibabę (nie aliexpress) i trochę dłużej pozostaniecie na stronie z tym sprzętem to się sami odezwą. Okazało się że można nawet wersję z wałem spiralnym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej