Elektronarzędzia > Wyrzynarki

Jaka piła włosowa

(1/10) > >>

mario78:
Witam
Chcę kupić piłę włosową do wycinania ażuowych motywów w drewnie litym 15mm grubości. Co da radę,czego uźywacie i daje radę?
Pozdrawiam

mario78:
Zdecydowałem sie na piłę Proxxon DSH.

mario78:
Włosówka to coś nowego w moim warsztacie. Mam pytanie jakiej firmy brzeszczoty wybrać bo spotkałem sie z opinią że te dodawane do zestawu są kiepskie?
Brzeszczoty raczej do wycinania azurowych wzorów, bez bolczyka.
Pozdrawiam

mario78:
Teraz zauważyłem ze nizej jest dokladnie taki sam temat,widocznie nie dość uważnie przeszukałem forum. Mialem juz zamowioną włosówkè proxxon DSH.Zagłębiając sie w temat zmieniłem zdanie,decyzja na wyższy model DS 460. Na szczescie zamowiemie DSH udało sie anulować. Wczoraj tez szukałem włosówki Hegner Multicut 1.Mam juz doświadczenia że czasem warto zwiększyć swój budżet i cieszyć sie z zakupu a nie zostać z bewnym niesmakiem ze to jednak nie jest to. Mam do Was prośbę,podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i różnicami pomiedzy Proxxon DS 460 a Hegner Multicut 1. Tej drugiej włosówki jest zaledwie trzy oferty. Na dzien dzisiejszy prace sporadyczn w drewnie twardym do 20 mm ale nie wiem czy nie bedzie potrzeby zeby za jakis czas używać cześciej i byc moze w grubszym materiale dlatego ten zapas. Budrzet 2.500 zł moze bym coś wyskrobał wiecej ale nie na wyższą półkę.  Moze macie spraedzone sklepy,informacje gdzie znajdę oferty Hegner Multicut 1?
Pozdrawiam

mario78:
Jeszcze jedno ważne pytanie.
Hegner Multicut 1 występuje z elektroniczną regulacją obrotow i bez? Ta druga ma jedną stałą prędkość, czy jakies pokrętło do ręcznej regulacji??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej