Materiałoznawstwo > Drewno lite - iglaste

Sprawdzony sposób na trociny?

<< < (3/4) > >>

mk1265:
mam takie pytanko czy stosował ktoś albo wie czy będzie można użyć do odciągu worki polipropylenowy (jak na zboże węgiel) bo te foliowe worki szybko się rwią.

tomekz:
Do przechowania trocin tak , ale w wyciągu  będzie kurzyć

tayjkt:

--- Cytat: mk1265 w Sierpień 22, 2020, 18:08:06 pm ---mam takie pytanko czy stosował ktoś albo wie czy będzie można użyć do odciągu worki polipropylenowy (jak na zboże węgiel) bo te foliowe worki szybko się rwią.
--- Koniec cytatu ---

Worki na zboże odpadają bo całość Ci może wylecieć, bo to nie jest szczelny worek.
Ja zastanawiam się nad jakąś beczką  którą bym podstawiał zamiast worka. Docelowo chcę wszystko składować do Big Baga, a później będę zastanawiać się co z tym robić.

tomekz:
Beczka wytłumi przepływ powietrza - worki dostosowane do trocin są lepsze . Można uszyć z materiału typu -inlet

tayjkt:

--- Cytat: tomekz w Sierpień 24, 2020, 13:50:46 pm ---Beczka wytłumi przepływ powietrza
--- Koniec cytatu ---
nie wytłumi bo na górze jest worek/filtr który przepuszcza powietrze, a mi chodzi by zastąpić worek foliowy - który jest na dole i tak jest szczelny i nie przepuszcza powietrza. Jak bym postawił zamiast niego beczkę to bym sobie przesypywał trociny do Big Baga i tak to robię, ale beczka byłaby trwalsza. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej