Forum Domidrewno > Hyde Park Domidrewno

Coś nowego ;)

<< < (2/5) > >>

Arek15:
Ja mam sico hvlp 2.0. Dziś przyszła auarita. Generalnie Chiny wszystko ale u mnie sico się sprawdzał....do czasu kiedy lokalni zmienili lakiery z oece na renner i teraz mat mi mało matowy wychodził i dlatego kupiłem 1.7 i dziś zobaczę czy jak cieńsza warstw nałożę to będzie lepiej

mario78:
Dość fajny jest pistolet Sico w 500.Szkoda mi kasy na kolejny wydatek warsztatowy ale prawie juz sie skusiłem na drugi taki tylko z dyszą 1.1. Moze wiecie czy są dostępne same dysze oddzielnie?

Koala:
Dysze dokupisz w cenie pistoletu  :P prawie

mario78:
Pistolet Sico HVLP W500 jest na prawde fajny.Troszkę gorzej wykonany jak Walcom ale za 1/5 wartosci Walcoma lakieruje sie całkiem fajnie.

mario78:
Robię fronty do szafy z płyty laminowanej ale żeby nie było tak łatwo,dwa kolory. Górny płyta Dąb a dół szary mat. Na początku dół, część lakierowana miała być z płyty MDF ze wzgledu na lakier. Zmieniłem zdanie i dałem płytę poliel. Cześć dolna wymiar 820x546 a cały front 2596x546. Dolna część z mdf była ciężka i bałem się ze front poprostu sie przełamie. Części połączone po oklejeniu krawedzi PCV 0,8 od czoła na obce pióro.Następnie formatowanie bo miałem naddatki. Kolejny etap to oklejanie do okoła obrzezem PCV 2,0. Płyta popiel ma strukturę i musiałem szlifierką uzyskać gładką powierzchnię,oklejanie miejsc które nie bedą lakierowane i lakier mat.
Wyszło całkiem dobrze,jednak na wszystkich etapach obchodziłem się z frontami 3 szt jak z jajkiem w obawie ze sie złamią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej