Wykańczanie powierzchni > Środki sztuczne - lakiery

Lakierowanie forniru - bez zmiany koloru

(1/1)

ptk89:
Witajcie

Potrzebuje polakierować fornir na meblach kuchennych i zależy mi by w zasadzie nie zmienił swojego naturalnego wyglądu. Fornir mam taki lekko wyblaknięty(jak stara czekolada mleczna) i chciałbym, żeby taki pozostał i nie zrobił się taki intensywny brąz. Na bazie waszych doświadczeń jaki lakier polecicie?

mario78:
To chyba niemożliwe. Weź wilgotną sciereczkę i wytrzyj front,nabierze koloru a to tylko woda.Inne środki zrobią podobnie. Są lakiery z filtrami uv ale kolor zawsze wyciągną tyle ze nie zmieni sie z biegie lat. Na pierwszą wiadomość to pomyliłeś działy

ptk89:
Sorka jeśli nie to miejsce. Uznałem, że pytanie jest o lakier do forniru więc w dziale lakierów.

Wiesz kolor w oczach żony to bardzo ważny szczegół. Nie to co u nas gdzie widzimy tylko czarne lub białe ;) Jakbyś miał coś polecić z lakierów gdzie jest szansa najmniejszej zmiany lakieru to co polecisz? Ewentualnie w drugą stronę jakby wziąć jakiś jaśniejszy fornir i go zalakierować w taki sposób by lekko zbrązowiał? Występują lakiery brązujące zamiast bezbarwnych?

mario78:
Pierwszy post powiniem sie znaleźć
"Przedstaw sie na Domidrewno"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej