Okucia > Prowadnice

Prowadnice do drzwi kieszeniowych

(1/1)

Japek:
Cześć,

Jestem świeżakiem na forum jak i w stolarstwie dlatego chciałbym się po prostu poradzić.
Od dawna szukam systemów które by mi umożliwiły odpowiednie zagospodarowanie łazienki. Jakiś czas temu znalazłem system Peka Hawa https://peka.pl/kategoria/hawa-concepta ale niestety cena jednego kompletu przekracza budżet całej mojej inwestycji :D Blum też coś tam próbuje wprowadzić ale póki co niedostępne. Znalazłem takie produkty na rynku chińskim https://pl.aliexpress.com/item/33011071116.html?spm=a2g0o.cart.0.0.51603c00HtbUte&mp=1 oraz https://pl.aliexpress.com/item/4000218462708.html?spm=a2g0o.cart.0.0.51603c00HtbUte&mp=1.

Czy ktoś ogarnia temat i mógłby coś poradzić? Może są u nas takie (tanie) systemy tylko nie wiem jak szukać?

Pozdrawiam,
Mirek

JarekO:
No zaciekawiłeś mnie bo nie wiedziałem że na alli są takie okucia ;) Też to kiedyś szukałem i chyba Hafelle też ma taki system.
Dodatkowo są linki aby górna i dolna prowadnica razem się wsuwały, taki synchronizator ale na lince :)

Sprawdze te z alliexpress ale to potrwa...

JarekO:
No właśnie... tak patrzę na te chinskie i chyba jednak odpuszczę :) brak syncho będzie ukosował wysunięty front. Czyli kiedy otworzysz front szafki dół będzie się sam wsuwać a góra nie. Będziesz to musiał ręcznie prostować żeby wsunąć.

Japek:
Dzięki za info,

A to nie jest ten element do synchronizowania? "Metal follower strip"? Myślałem właśnie że to jest coś co ma usztywnić "wózek" ale nie znam się na tym stąd szukam odpowiedzi co tam ma być :D Na zdjęciach wykonanych elementów niestety nie mają tam nic przykręcone

Japek:
Nie wiem jak edytować posta - usztywniacz jest w zestawie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej