Elektronarzędzia > Wiertarki / wkrętarki

Szukam wkrętarki 18v z silnikiem bezsztotkowym

(1/2) > >>

Fabian stolarz:
Ma ktoś do polecenia jakąś wkrętarke najlepiej makity 18v bldc

zarekl:
Ja nie mam makity. Mam zestaw DeWalt DCK266D2 (DCD796  DCF887) i jestem zadowolony. Do pracy zawodowej ktoś może mówić, że baterie małe, ale do zastosowań domowych i hobbystycznych jest w sam raz. Zastąpił stare wysłużone Hitachi, które miało mniejsze baterie i też działało.

marekgarczorz:

Potwierdzam .Mam dcd996 . Bałem sie ze za duża będzie ale przyjemnie sie pracuje . Czołg nieziemski. do kompletu mam klucz dcf 899 ( magia z wkrętami ciesielskimi ), i dcf 894 taki napakowany pigmej :) wszystko śmiga aż miło. Generalnie i po przesiadce  z bosch jestem zadowolony . AKtualnie rozglądam sie za jakąś najmniejszą wkrętareczką , ale z normalną dokręcaną głowicą. żadnei xio itd.

peter:
ja ze swojej strony mogę polecić Milwaukee, mam sporo narzędzi tej firmy i są naprawdę wytrzymałe

t.mark:
To zależy do czego dokładnie potrzebujesz. W moim przypadku (dekarstwo, ciesielstwo) najlepiej sprawdzają się narzędzia Festool. Prawie niezniszczalne, aczkolwiek, kiedyś udało mi się zepsuć frezarkę, ale wymienili na nową. Co do Twojego zapytania, ja używam z powodzeniem https://hitnarzedzia.pl/festool-wkretarka-pdc-184-li-52-plus-sca. Wkręty ciesielskie wchodzą jak w masło :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej