Projektowanie i oprogramowanie > Android / IOS (różne)

[ANDROID] StolKal - program dla stolarzy

(1/18) > >>

mitek:
Witam

To mój pierwszy post na tym forum więc WITAM wszystkich. Cześć pewnie mnie zna z forum e-manta gdzie piastuje urząd admina... a cześć z filmów Jarka dla którego narysowałem maszynę CNC...  Dość przechwałek.... do rzeczy.

Od jakiegoś czasu w wolnych chwilach tworze program dla stolarzy przede wszystkim tych zwanych dalej "płyciarzami" ale nie tylko...
Program jest na etapie projektowania i sam do końca nie znam jeszcze statecznej koncepcji choć szkic daleko posunięty można już zobaczyć.

Sam program chce wyposażyć w te utrudnione obliczenia które na kalkulatorze trwają zbyt długo i istnieje ryzyko pomyłki.

Od tego tematu oczekuje:
1. Opinii o programie...
2. Pomysłów co mogę tam dodać (lista życzeń) jak rozwinąć funkcje.
3. testowania testowania i jeszcze raz testowania... Program jest na razie na serwerze poza sklepem play

Program do pobrania tutaj:
https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_marekmitonski.StolKal

Zapraszam do testowania

Pragmatyczny Przemek:
Ja jeszcze nie instalowałem ale juz moge powiedzieć co mi sie marzy. 

Poza wyborem szuflady ile trzeba odejmować mozna zrobic menu które pozwoli mi wybrać czy to blum czy modern box czy metabox czy skrzynka z płyty.

Fajnie jakby podawał w jakim miejscu kręcić prowadnice na boku szafki.

Po wklepaniu ilości szafek i wymiarów (szerokości) policzy wstępnie rozkrój i powie ike płyt. Pomocne przy wycenie u klienta :)

To tak na szybko potestuje w domu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki

mitek:
Jest rozwijana lista z pozycjami które można edytować... wybrać okucie a program rozpisze formatki i zasugeruje np wysokosc tłu czy ustali jaki tył szuflady się zmieści.
Będzie też informacja na jakiej wysokości mocować okucia w szafce.

Co do wycen to na końcu najpierw inne rzeczy... (ale jest plan taki) 

wstefan:
Hej,

mi się coś sypie przy wyborze okuć szuflady (Bad arguments to Elements... (wejdz do ustawień i dodaj szuflady) a szuflady mam dodane :( dwie wysokie i 4 niskie

mitek:
W głównym ekranie tam na dole po lewej jest ikonka USTAWIENIA i tam trzeba tylko wejść i wyjść (ewentualnie edytować ustawienia dla szuflad bo tylko metabox ma wpisane parametry) i potem przejdź do samej szafki z szufladami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej