Okucia > Pozostałe

Aventos HK-S a wysokość frontu.

(1/2) > >>

hansons83:
Witam, może ma ktoś doświadczenie z podnośnikami z tematu, otóż do zamontowania jest kilka frontów w rozmiarach 600x500, 500x500, 600x3900. Wymagania co do siły podnośników mieszczą się w przedziale 1300-2100 przy frontach z mdf. Producent zaleca jednak wysokość frontu do 400mm. Moze ma ktoś doświadczenie z tymi podnośnikami i może podpowie czy mimo wyższych niż zalecane fronty podnośniki się sprawdzą?
Pozdrawiam.

Andmat:
Mały aventos HK-S nie podniesie frontu o wysokosci wyższej niż 40-42 cm Przy czym szerokość moze być naprawdę spora po nawet ponad 90 cm. Polecam zakupić aventosa HK lub zaryzykowac i zamontować najmocniejszego  HKX-S. Tylko trzeba pamiętać żeby zamontować zawiasy  spowalniaczem ,niekoniecznie bluma .....Zawiasy bez hamulca niestety "klapią" ..

hansons83:
Dzięki za odpowiedź. HK już niestety sporo wychodzi cenowo, szerszych się zrobić też nie da. Planem 'B' są 2 średnie hk-xs na szafke, do tego tip-on więc z klapaniem nie będzie problemu.
Pozdrawiam.

kwita:
Od 5 lat mam zamontowane Aventosy HK-S z frontami akrylowymi Hubertusa, wymiar 400x800 i najmocniejsze sprężyny, nie są ustawione na pełną moc, także spokojnie dają radę. W hurtowni mówili, że mogą być za słabe a mi zależało bardziej na wymiarach samych podnośników.

Robsonik:
a to musi być koniecznie podnośnik z HK-S?
Nie bierzesz pod uwagę innych firm?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej