Okucia > Prowadnice

jakie szuflady systemowe ?

<< < (2/4) > >>

konradk1k:
Hehe, ilu stolarzy tylu indywidualnie preferowanych producentów okuć.
Ja osobiście polecam Hettich - jeśli mają być w miarę tanie to model Innotech z prowadnicami Quadro V6 Silent System.
Technicznie masz bardzo łatwy montaż, cichy domyk, samodociąg, pełny wysów, estetycznie oskrzynie w wersji srebrnej polakierowaną w połysku na właśnie srebrno. Dożywotnia gwarancja podobnie jak w BLUM, za to cena niższa niż BLUM.

Pragmatyczny Przemek:
Modern Box tez jest fajny. Tylko trzeba dobrze skręcić szufladę bo czasem dziwnie zwalnia.

profes12:
Zgadzam się z kolegą, Modernbox firmy GTV, najrozsądniej wychodzi cenowo, zmontowałem tego ponad 100 sztuk, jak na razie zdarzyła mi się jedna reklamacja, ale chyba ze względu na to, że załadowana była do granicy określonej przez producenta. Jeżeli robisz mebel z drogiego materiału i dla siebie, lub wymagającego klienta rozważałbym firmę Blum i Hettich. Jeżeli nie, to po co wydawać za dużo, zastosuj Modernbox GTV, za 15 lat jak będziesz miał inną koncepcję nie będzie szkoda, a tyle spokojnie powinna wytrzymać, tym bardziej, że dają dożywotnią gwarancję, ale wiemy jak to z gwarancjami jest.

Robsonik:

--- Cytat: profes12 w Marzec 18, 2015, 09:21:51 am ---..., tym bardziej, że dają dożywotnią gwarancję, ale wiemy jak to z gwarancjami jest.

--- Koniec cytatu ---

Ale nikt nie wspomina że ta gwarancji to jest do końca żywotności tej prowadnicy, a jak się rozsypie to gwarancja już nie obejmuje.

Spróbujcie kupić i zamontować w jednej szafce szufladę Bluma, Grassa, Heticha, GTV i innych.
Zakryjcie później oczy postronnym osobom lub własnej żonie, dziewczynie i poproście o ocenę.
Gwarantuję, że będziecie mocno zaskoczeni.
Sam zostałem w ten sposób przerobiony.  ;D

a3756:
Ja mam zamontowane w kuchni szuflady rejsa, bluma i heticha. Czyli zaczynając od 70 zł do 140 zł.  Wg mnie ze względu na wykonanie i jakość pracy co najkorzystniej to chyba hetich- bardzo fajna praca, łatwa regulacja, zdejmowanie szuflady z prowadnic beż żadnej szarpaniny. Pod względem przygotowania do sprzedaży to wygrywa rejs. Każda szuflada oddzielne zapakowana w karton z instrukcją. Pozostałe dwie firmy wszystkie elementy razem żadnej instrukcji. Jutro będę jeszcze montował heticha pusch open także zobaczę jak to u nich działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej