BHP > Bezpieczeństwo i higiena pracy

Jakie buty robocze

<< < (2/18) > >>

Grześ_:
Buty robocze potrzebuję, noski obowiązkowo. lepiej chyba metalowe. jak ktoś ma doświadczenie na ten temat to poproszę o wypowiedź. :)
Pracuję na budowach, stawiamy inwestycje ''od zera'' ale tylko w drewnie, do klejów nawet się nie dotykam :)
przekonałem się do butów roboczych wykonanych z zamszu, bardzo fajnie oddychają. Jeszcze jednym czynnikiem jest rozmiar wkładki, nie wszyscy robią 31cm wkładkę.
W pracy w czasie mrozu nie wolno stać. żeby nie zmarznąć w nogi to dużo chodziłem.:)
Uvexy wyglądają solidnie

Klo:
Podałeś więcej danych, więc i moja odpowiedź będzie poważniejsza. Chociaż, jeśli chodzi o wygodę, to podtrzymuję wcześniejszy wpis. :)
W Caterpillar'y warto zainwestować. Ich obuwie było i jest rewelacyjne. Niezależnie od modelu. Na temat innych firm się nie wypowiem, gdyż nigdy nie miałem. Tzn. w czasach szkolnych dawali jakieś robocze "coś". Nie watro nawet wspominać.
Jeśli chodzi o noski, to nie wiem jak często spadło Tobie coś na buta, ale wolę te z tworzywa. buty są lżejsze, a zimą nie wychładzają buta.

Grześ_:
spadająca belka z wysokości rąk (wyśliźnięcie się z rąk) blacha uratowała mi palce. kompozyty uratują? wytrzymują podobne uderzenia?

robson:
Odnośnie kompozytów ,skoro dopuszczone są w stoczni to myślę że spełniają swoje zadanie .

Grześ_:
Zdecydowałem się na buty ''uvex motion light 6985.2'' i jestem zadowolony. Polecam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej