Elektronarzędzia > Frezarki

Frezarka Eurotec WPER110

<< < (2/5) > >>

przemoprzem:
Kurcze, wydaje mi się że blokada to ten bały przycisk na środku obok wrzeciona? Z drugiej strony deko skromy jak na blokadę, może to włącznik od podświetlenia miejsca frezowania jak w tej makicie z filmiku  ;D ;D ;D ;D

I kurde jak patrzę na fotki z tego sklepu to tylko na jednym zdjęciu zrobionym od spodu jest widoczna blokada od regulacji wysokości - ta metalowa (nie plastik jak w makicie! ;)) dźwigienka, na innych zdjęciach jakoś jej nie widzę.

Może by ktoś z Łodzi miał czas i podjechał pomacać ten wynalazek?  ;D

Pragmatyczny Przemek:
W makicie która wygląda identycznie, wyłącznik jest on/off nie trzeba trzymać paluchem.
Blokada wysokości jest, ale spręzyna padła i teraz używamy tylko tego gwintu. Ten grzybek trzyma wysokość.
Jak odkrecisz plastik od stopy to z drugiej strony jest dojscie do gwintu od regulacji wysokości więc jakimś kluczem/korbą możesz sobie regulować wysokość.
Myślę, że tutaj też tak jest zrobione.
Pewnie chińczyk dla makity robił, a jak skończył produkcję to jeszcze zrobił dla siebie ;)

Marucha:
omijaj wszystko co nazywa sie Eurotec....

Keleven:

--- Cytat: Marucha w Kwiecień 15, 2015, 21:38:37 pm ---omijaj wszystko co nazywa sie Eurotec....

--- Koniec cytatu ---
x2

przemoprzem:
Fajnie się mówi ..... palcami frezu nie napędzę, czymś trzeba robić, a na amatorkę nie wydam 500 zł. Byle dziad z makro jakoś kręci już kilka lat, więc nie jest źle z tymi chinolami. Jeszcze popatrzę po marketach, bo tam nigdy nie robią problemu z gwarancją więc mniejsze ryzyko w razie czego jak padnie. Na innym forum diyaudio.pl http://diyaudio.pl/showthread.php/21216-Frezarki-g%C3%B3rnowrzecionowe ludzie nie klną bardzo na te chińczyki. Co innego kupię - zielonego Boscha? Wydam ponad 400 zł i będę się wnerwiał że ma luzy na prowadnicach, albo że skokowo chodzą. Co prawda inne forum, ale polecam przejrzeć cały temat, bo opinii sporo o różnym sprzęcie.

A jakie macie doświadczenia z tym Eurotec - konkretnie co się psuło? Były problemy z gwarancją jakieś?

Poza tematem. Byłem w Praktikerze i za 140 zł jest pilarka chińska na tarcze 185 mm - śmieszna cena, 2 lata gwarancji, może ktoś się skusi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej