Sklepy branżowe > Sklepy branżowe

Gdzie kupić drewo na śląsku?

(1/8) > >>

karski:
Witam,
zastanawiam się gdzie mogę kupić drewno (kanciaki, deski itd., a nie zwykłą, nieobrzynaną tarcicę) na śląsku. W okolicy mam kilka tartaków ale tam sprzedają samą sosnę pod budowlankę, do tego niesuszoną.
Szukałem w internecie i nic nie mogę znaleźć. Proszę o jakieś linki do sklepów, adresy, może telefony... Forumowicze ze śląska, na pewno macie jakiś kontakt :)
Mieszkam w Sączowie - okolice Pyrzowic, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Będzina, Czeladzi.

arkadiuszokon:
Ja mieszkam w Tychach i szukałem na olx. Musiałem podskoczyć w beskidy ;) Niestety jest ciężko coś dostać - zapewne bardzo słaby popyt.

Marcin M:
No ja też trochę szukałem ale ciężko coś znaleźć. Skazany jestem na markety u sklepy typu składzik drewna, elementy do schodów itp. Znajomy robi schody i altany, to mówi, że po drewno jeździ w góry bo tutaj nie ma gdzie kupić a ceny kosmos. A tam w górach trochę dalej ale wybór duży i cena też inna.

RobRob:
Ja to mam problem w mazowieckim ale u was w górach drewna dostatek
Jak nie raz szukam w ofertach to rzuciły mi się Zawady koło Częstochowy
Drewna pełno w górach i okolice Bydgoszczy lub na Mazurach a w Mazowieckim nic
a jak coś się znajdzie to cena podwójna jak u was
Poszukajcie w Allegro nie raz coś sie trafi

Rizer:
Tak, u nas na śląsku trudno o drewno. Ja biorę drewno z pobliskiego składu (w Częstochowie), ale tam jest tylko mokra sosna i do tego nierzadko zsiniała. Jeszcze można w stolarniach popytać, ja tak sobie jesion załatwiałem. Ale jak si spytałem skąd biorą drewno to powiedzieli, że z jakiegoś dalekiego tartaku, poza województwem. Jest jeszcze taka jedna perełka :) http://sklady-drzewne.pl/kontakt.html
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej