Forum Domidrewno > Wasze propozycje

Materiały

(1/1)

Jakub:
Chciałem zaproponować dział w który mógłby nazywać się tak jak temat tego wątku tzn.: Materiały. Można by się w nim wymieniać informacjami gdzie co jest dostępne np. ktoś potrzebuje jesionu to pyta i dostaje odpowiedź, że ładny jest tu i tu, a tani jest tam i tam itp. Chyba za dużo poświęcamy czasu i pisania na maszyny i inne narzędzia które same w sobie są ciekawe i interesujące, ale nie możemy zapomnieć, że są tylko drogą do otrzymania końcowego wyrobu z drewna, bo to ono jest naszym głównym przedmiotem zainteresowania a nie frez z firmy X czy ścisk firmy Y. Nie zapominajmy, że twórca bez tworzywa jest niczym...

lemonmint:
Chyba to właśnie proponowałem nazywając dział "Pomagamy sobie", parę postów niżej, ale nazwa nie jet ważna.
Ważne czy mogłoby to nam pomóc?
W Hyde Parku to raczej zginie.
Pozdr.
Lemonmint

Lidka:
Oj to ja Cię Jakub powieliłam. Nie przeczytałam i myślałam o materiałach w sensie, lite drewno, płyty, fornir, okucia itp...czyli za działem o "drewnie" jestem ja i Jakub :) czyli przegłosowane :)

Kellur:
Jako że wiedza na temat drewna, szczególnie egzotycznego nie jest w Polsce powszechna, ten dział powinien być baardzo obszerny. Dobrze jak każdy ze swojej strony podzieli się doświadczeniami z pracy z rzadko spotykanymi gatunkami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej