Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Blofeld w 07 Sierpnia 2017, 19:30:47 czas Polski
-
Witam wszystkich forumowiczów. Z tej strony Szymon, lat 33. Robótki w drewnie to moje hobby od niecałych 2 lat - do tej pory zrobiłem pergolę z zadaszeniem, jakieś półki, renowacje starych krzeseł, ławek i szafek, za co żona mnie uwielbia :D Generalnie mieszkam w starym domu, w którym ciągle jest coś do zrobienia. Więc tak sobie dłubie po pracy i organizuję powoli docelowy warsztat i kompletuje narzędzia.
-
Cześć. Uwielbienie żony bezcenne. Powodzenia :)
-
A masz białego persa?? :D
Witaj na forum..
-
Witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Cześć :)