Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Stan nieważkości w 10 Sierpnia 2017, 14:27:22 czas Polski

Tytuł: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Stan nieważkości w 10 Sierpnia 2017, 14:27:22 czas Polski
Witam ja amator miłosnik drewna i drzewa :P
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: meridox w 10 Sierpnia 2017, 14:45:03 czas Polski
lat mam .......... zwą mnie ........................................... kartki świąteczne do mnie wysyłajcie do ..................................................... a troszkę więcej o mnie to ................................................ ..................................................... ............................................... .............................. ....................................... ............................................ ............................................... ............................................. ...................................... ..........................................

pamietaj jakie przywitanie z Twojej strony na forum tak samo forum Tobie ;)

Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 10 Sierpnia 2017, 15:03:13 czas Polski
Co się dziwisz Meridox, skoro kolega z nazwy już lewituje.

Wysłane z korniszona

Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 10 Sierpnia 2017, 22:54:19 czas Polski
Ta, i tego...
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Sierpnia 2017, 23:40:49 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Krajmesel w 11 Sierpnia 2017, 15:06:00 czas Polski
Fajna nazwa ;) siemanderos
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 11 Sierpnia 2017, 23:20:21 czas Polski
No i nie wiadomo czy duzo pije czy duzo pudruje nosek ;D
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Stan nieważkości w 12 Sierpnia 2017, 09:53:55 czas Polski
Poprawka zgodnie z zaleceniami...
    Opis marny bo komp mało sprawny :P
imię: Piotrek
mieszka: od 2-ch lat w lesie pod Zd. Wolą ze wspierającą żoną Natalią , 3 psami i kotem
praca: Ratownik medyczny w mieście Łodzi skąd pochodzi.
...ilość godzin w pracy wypala i motywuje do zmian dlatego o kilku tygodni ze skromną kwotą początkową mozolnie powstaje pierwsza stolarnia a raczej warsztat, który jak dorośnie to może zostanie stolarnią.
Prace trwają, motywacja jest..
...czas pokaże co wyjdzie
 Pzdr wszystkich i uciekam do przeglądania forum bo jest świetne
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 12 Sierpnia 2017, 10:17:15 czas Polski
Jeeeeeeeessss!
Wreszcie ktoś z bliskich okolic! Chłopie, już Cię lubię, też żem że Zduni :)
Witaj Mordo Ty moja :)
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 12 Sierpnia 2017, 16:24:27 czas Polski
ooo...ratol :D...to ja się nie dziwę, że wpadasz w stan nieważkości..

witaj na forum, faktycznie jest świetne
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: kwita w 12 Sierpnia 2017, 16:37:12 czas Polski
Witam i ja...
Stolarnie otwiera bo drzewa w puszczy wycina ;D ;D ;D, ratuje co się da :)
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 13 Sierpnia 2017, 21:46:20 czas Polski
Twój nick przeczytałem trochę inaczej... ;D

Cześć!
Tytuł: Odp: powitanie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 14 Sierpnia 2017, 22:11:22 czas Polski
A to ja witam z Łodzi :)