Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Stan nieważkości w 10 Sierpnia 2017, 14:27:22 czas Polski
-
Witam ja amator miłosnik drewna i drzewa :P
-
lat mam .......... zwą mnie ........................................... kartki świąteczne do mnie wysyłajcie do ..................................................... a troszkę więcej o mnie to ................................................ ..................................................... ............................................... .............................. ....................................... ............................................ ............................................... ............................................. ...................................... ..........................................
pamietaj jakie przywitanie z Twojej strony na forum tak samo forum Tobie ;)
Witaj na forum :)
-
Co się dziwisz Meridox, skoro kolega z nazwy już lewituje.

Wysłane z korniszona
-
Ta, i tego...
-
Witam na forum
-
Fajna nazwa ;) siemanderos
-
No i nie wiadomo czy duzo pije czy duzo pudruje nosek ;D
-
Poprawka zgodnie z zaleceniami...
Opis marny bo komp mało sprawny :P
imię: Piotrek
mieszka: od 2-ch lat w lesie pod Zd. Wolą ze wspierającą żoną Natalią , 3 psami i kotem
praca: Ratownik medyczny w mieście Łodzi skąd pochodzi.
...ilość godzin w pracy wypala i motywuje do zmian dlatego o kilku tygodni ze skromną kwotą początkową mozolnie powstaje pierwsza stolarnia a raczej warsztat, który jak dorośnie to może zostanie stolarnią.
Prace trwają, motywacja jest..
...czas pokaże co wyjdzie
Pzdr wszystkich i uciekam do przeglądania forum bo jest świetne
-
Jeeeeeeeessss!
Wreszcie ktoś z bliskich okolic! Chłopie, już Cię lubię, też żem że Zduni :)
Witaj Mordo Ty moja :)
-
ooo...ratol :D...to ja się nie dziwę, że wpadasz w stan nieważkości..
witaj na forum, faktycznie jest świetne
-
Witam i ja...
Stolarnie otwiera bo drzewa w puszczy wycina ;D ;D ;D, ratuje co się da :)
-
Twój nick przeczytałem trochę inaczej... ;D
Cześć!
-
A to ja witam z Łodzi :)