Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Beny01 w 01 Września 2017, 20:52:35 czas Polski
-
Witam z tej strony Robert z Krakowa pracuje jako kierowca ale w wolnych chwilach dzialam w budowlance.
-
Powitać miło :)
-
Witam.Ja akurat jestem zainteresowany nowinkami budowlanymi.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
jestem zainteresowany nowinkami budowlanymi.
Ale mus przejść przez dział
http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/ (http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/)
-
Dobry.
A jak do nas trafiłeś?
-
Witaj
-
Siemano :D
-
Cześć!
-
Witaj :)
-
Witam na forum