Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Frezarki => Wątek zaczęty przez: na_forum w 02 Września 2017, 21:47:01 czas Polski
-
Kupiłem co w temacie - frezarka do lakieru. Głównie ze względu na aktualne zlecenie (oraz przyszłe).
Poczytałem o wadach, rozważyłem alternatywy (chwilowo za drogie) i kupiłem (noy sprzęt, taniej niż w PL).
Dziś odpaliłem. Wrażenia:
Idzie jak burza :))
Na razie testuję na ościeżnicach i drzwiach (lata 30??), cztery warstwy białej farby (raczej ołowiowej).
Tak jak wszyscy pisali, w powietrzy lata mnóstwo farby.
Podłączanie pod odkurzacz warsztatowy - 0 efektu. Wylot frezarki się zapycha momentalnie(widać na zdjęciu).
Poniżej filmik i zdjęcia
https://vimeo.com/232175692 (https://vimeo.com/232175692)
-
A jak pięty można by tym wyskrobac ;D
-
A jak pięty można by tym wyskrobac ;D
Ale wniej niż dwie minuty zdziera kilka warstw farby. I o to chodziło :)
-
Na filmie rura do odkurzacza ma taką średnicę, że musi się zapychać.
Przez peszel to podłączyłeś czy przez wąż do wody 1/2"?
-
Rura jest oryginalna z karchera i ciągnie.
Zapycha się komora w frezarce
Podłączyłem też do odkurzacza bez przedłużki i ten sam efekt.
Błąd w konstrukcji frezarki.