Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pyszczak w 03 Września 2017, 15:52:54 czas Polski
-
Witam mam parę pytań o Dymkę a mianowicie mam prawie kompletną dymę 8 , brakuje mi tylko klinów do mocowania noży , może jest na forum ktoś kto ma na zbyciu takie elementy ?? .Bez tego maszyna jest nie użyteczna .
-
A wiesz co znaczy przedstaw się?
Z pewnością koledzy pomogą...
-
Mam na imę Janusz jestem z Białegostoku i jak wyżej napisałem szukam klinów do wałka dymy8 ,dodam ze byłem u ślusaża to za robotę śpiewali astronomiczne ceny może tu mi ktoś pomoże .
-
Z pewnością koledzy pomogą...
Kozio ty leniuszku
Mam na imę Janusz
To trochę mało ;D
stan cywilny , imię żony kochanki dziewczyny zawód Pesel stan konta PIN , dzieci , stosunek do Teściowej (a co może się nabierze ;D ) dlaczego stolarstwo
I mów prawdę bo wpadnie Gościu ze szklaną kulą i sprawdzi
Powitać na forum
-
Witaj krajanie :D
-
Witaj na forum
-
Witam na forum