Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: robertstolarz w 11 Września 2017, 00:33:37 czas Polski

Tytuł: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: robertstolarz w 11 Września 2017, 00:33:37 czas Polski
Witam,
Mam 19 lat i mieszkam niedaleko Wrocławia.
Jakis czas temu przyszedl taki moment, ze zacząlem interesowac sie stolarką :D no i samo interesowanie :) zajęło mi jakies kilka miesiecy zanim zacząlem cokolwiek robic/dzialac. Duzo w tym czasie czytalem, ogladalem wiele projektów typu DIY itp. Az w koncu bez zadnego doswiadczenia i profesjonalnego sprzetu zaczalem dzialac. Jestem na etapie nauki metada prób i błędów robiłem jakies proste ławki stoły. I wiem, ze to jest to co lubie robic sprawia mi to duza satysfakcję. W niedalekiej przyszlosci planuje otworzyc działalność. Sam nie wiem czy pojde w kierunku drobnych dekoracji, mebli czy altanek. Narazie zdobywam doświadczenie, sprzęt i uczę się. Mam nadzieje, ze to forum mi w tym pomoże. A w przyszlosci sam bede mogl dzielic sie radami z innymi. Tak wiec Witam serdecznie! :) :)
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: Maciek61 w 11 Września 2017, 00:54:54 czas Polski
Witaj na forum.
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 11 Września 2017, 07:25:17 czas Polski
Jak już na tym etapie się przedstawiasz jako stolarz, to dobrze, bardzo dobrze - masz potencjał :) Chyba, że to nazwisko...:)
Witaj!
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 11 Września 2017, 08:06:36 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 11 Września 2017, 08:12:18 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 11 Września 2017, 08:26:01 czas Polski
Cześć i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 11 Września 2017, 11:08:52 czas Polski
Witamy!
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 11 Września 2017, 11:28:17 czas Polski
...Jestem na etapie nauki metada prób i błędów...

...W niedalekiej przyszlosci planuje otworzyc działalność...

Nie odbierz tego jako czepianie się czy brak wiary w Twoje umiejętności i możliwości uczenia się, ale widząc takie dwa sformułowania niemalże obok siebie to skłania do refleksji ;)
Choć sam jestem na Tym forum od nie dawna to trafiły mi się już ogłoszenia osób wyprzedających cały warsztat po zwiniętym interesie.

Życzę powodzenia i wytrwałości.
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: Lopi1 w 11 Września 2017, 18:47:46 czas Polski
Niech moc będzie z tobą
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: maniek7 w 11 Września 2017, 19:17:44 czas Polski
Siema stolarzu😉
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: meridox w 11 Września 2017, 20:04:12 czas Polski
Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Mlody stolarz Wita! :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 19 Września 2017, 12:10:20 czas Polski
Cześć :)