Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: JKB w 14 Września 2017, 09:14:34 czas Polski
-
Witam wszystkich nowych i stałych bywalców forum.
Trafiłem na stronkę i forum przez kanał na YT.
Zarejestrowałem się tu żeby zasięgnąć kilku porad ludzi bardziej obeznanych w tematach związanych obróbką drewna i stolarką oraz dowiedzieć się czegoś nowego. Mam nadzieje że dobrze trafiłem ;).
-
Jako pierwsz witam na forum
-
Witam.
Imię?
Skąd piszesz?
Zawód wykonywany?
Żonaty?
Dzieci?
Itd ;)
Pozdrawiam
-
witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
witaj
-
cześć!