Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: DarioK w 12 Lutego 2014, 23:16:21 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: DarioK w 12 Lutego 2014, 23:16:21 czas Polski
Mam na imię Darek i mam 35 lat. Jestem amatorem. Stolarstwem zaraził mnie mój Tata z którym zawsze uwielbiałem majsterkować w dzieciństwie. Niestety przez ostatnich kilka lat nie miałem czasu ani warunków do kontynuowania tego hobby ponieważ mieszkałem w bloku w wynajętym mieszkaniu. Teraz wróciłem na wieś, zmieniłem pracę na spokojniejszą, zacząłem budować dom i czuje że naprawdę żyję  :). Chciałbym oczywiście większość elementów z drewna w domu zrobić sam. Na razie jestem na etapie zakładania warsztatu i kupowania narzędzi. Cześć z nich też chciałbym zrobić sam. Nie ukrywam że brak mi doświadczenia i bardzo liczę na Waszą pomoc, ale będę starał się też pomagać i prezentować to co udało mi się zrobić.

Wielkie dzięki dla Jarka i Lidki za całą inicjatywę. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robicie i z jaką pasją to robicie.

Pozdrawiam wszystkich
Darek
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: robson w 12 Lutego 2014, 23:35:14 czas Polski
Witaj Darku w naszym gronie  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 13 Lutego 2014, 00:15:20 czas Polski
zacząłem budować dom i czuje że naprawdę żyję 
Rozumiem Cię doskonale. Witaj w naszym gronie. Pomoc znajdziesz w odpowiednich działach, a własnoręcznie robione narzędzia i maszyny w SAM-ach. Powodzenia.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 13 Lutego 2014, 00:20:11 czas Polski
Pozdrawiamy i zapraszamy na pogawędki ;)


Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 13 Lutego 2014, 01:35:14 czas Polski
Witaj! Mnie też lada chwila czeka budowa domu - może i ja poczuję że żyję? ;)
Powodzenia i trzymam kciuki! :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 13 Lutego 2014, 02:07:06 czas Polski
zacząłem budować dom i czuje że naprawdę żyję 
Witaj i powodzenia. :)
 Ja tak miałem 10 lat temu :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Mack w 13 Lutego 2014, 14:07:56 czas Polski
witaj, skąd klikasz?
Tez pobudowałem dom, a to dopiero początek bo zawsze jest co robić przy nim (no i jak umiesz to powiązać z relaksem - bo robisz dla siebie i nie z musu) to czujesz że odpoczywasz.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 13 Lutego 2014, 14:13:41 czas Polski
Witaj kolego!

Dobrze trafiłeś - tutaj sami tacy co chcą wszystko robić samemu! Ja też niedawno zmieniłem życie w tym kierunku i sprawia mi to ogromną radość. Nie buduję domu, ale czuję że żyje!
Powodzenia w kompletowaniu warsztatu i realizacji celów!
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: hycel w 13 Lutego 2014, 16:00:24 czas Polski
Witam .
i ja witam budowlańca .Budowanie własnego domu to potężne obciążenie ,
i to na bardzo wielu płaszczyznach . wiem co mówię ,bo sam wybudowałem dwa .
Samodzielne budowanie bardzo wydłuża okres realizacji , ale pomyślcie jak
rozwija . Ile się uczymy ,dowiadujemy , a i satysfakcja jest ogromna.
   Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: DarioK w 13 Lutego 2014, 16:00:52 czas Polski
witaj, skąd klikasz?
Tez pobudowałem dom, a to dopiero początek bo zawsze jest co robić przy nim (no i jak umiesz to powiązać z relaksem - bo robisz dla siebie i nie z musu) to czujesz że odpoczywasz.
Właśnie tak to czuje i świetnie przy tym odpoczywam, a mieszkam teraz we wsi Szulborze Wielkie na granicy województwa Mazowieckiego i Podlaskiego.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 13 Lutego 2014, 19:48:41 czas Polski

Witam i ja ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Arek w 13 Lutego 2014, 19:51:09 czas Polski
Witam
i Pozdrawiam  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 14 Lutego 2014, 01:41:39 czas Polski
Witamy serdecznie ;)

Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Mack w 14 Lutego 2014, 08:22:52 czas Polski
to może kiedyś wpadnę do Ciebie, bo będę przejazdem przynajmniej raz na kwartał nieopodal  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: DarioK w 15 Lutego 2014, 00:03:03 czas Polski
Zapraszam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 15 Lutego 2014, 20:24:47 czas Polski
Miło powitać taką pozytywną osobowość. Chyba każdy, kto ma swój dom czuje że żyje, choć czasem ja nie czuję swojego kręgosłupa :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 15 Lutego 2014, 23:54:53 czas Polski
Witamy na Domidrewno!

Lidka nie czuje kręgosłupa bo dla niej pilarka taśmowa ma za niski blat :)))