Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: DarekLeo w 13 Lutego 2014, 20:03:49 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: DarekLeo w 13 Lutego 2014, 20:03:49 czas Polski
 ;)    Witam.Na wstępie mam na imię Darek i mam 40 lat z zawodu jestem elektrykiem,pracuje w walcowni Rur Andrzej.Moim hobby jest myślistwo którym się interesuje już od dawna a zaczęło to się od mego Taty ( tylko ja nie poluje ) jestem miłośnikiem lasu.Stolarstwem zajmuje się amatorsko przede wszystkim to rzeźbieniem desek do trofeum myśliwskich,aktualnie jestem teraz na etapie zakładania warsztatu trochę narzędzi mam i też trochę staram się ich z majsterkować  oczywiście nie wszystkich.Znalazłem to forum przez przypadek gdyż szukam do kupienia dłut rzeźbiarskich.Bardzo ładnie jest to tu prowadzone za jakiś czas to i ja tu coś zarzucę z moich projektów ( maszynek które niebawem zaczynam majsterkować  ;) ) .Pozdrawiam  ::) :D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: robson w 13 Lutego 2014, 20:07:36 czas Polski
Witamy Cię gorąco :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 13 Lutego 2014, 20:21:35 czas Polski
Witam kolegę po fachu ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 13 Lutego 2014, 20:44:57 czas Polski
Witamy myśliwego ;)

Czuj się jak u siebie ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 13 Lutego 2014, 21:49:49 czas Polski
Witaj przyszły stolarzu. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 13 Lutego 2014, 22:56:41 czas Polski
Witaj! :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: DarioK w 13 Lutego 2014, 23:07:56 czas Polski
Witam Cię!
Już nie jestem tu "najmłodszy" :).
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 14 Lutego 2014, 01:40:53 czas Polski
Witamy w nazzej "bandzie" :)

Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 14 Lutego 2014, 01:57:56 czas Polski
Witam i ja! :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: DarekLeo w 24 Lutego 2014, 18:30:12 czas Polski
 :) Witam  :) wesoło tu  ;D