Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: DarekLeo w 13 Lutego 2014, 20:03:49 czas Polski
-
;) Witam.Na wstępie mam na imię Darek i mam 40 lat z zawodu jestem elektrykiem,pracuje w walcowni Rur Andrzej.Moim hobby jest myślistwo którym się interesuje już od dawna a zaczęło to się od mego Taty ( tylko ja nie poluje ) jestem miłośnikiem lasu.Stolarstwem zajmuje się amatorsko przede wszystkim to rzeźbieniem desek do trofeum myśliwskich,aktualnie jestem teraz na etapie zakładania warsztatu trochę narzędzi mam i też trochę staram się ich z majsterkować oczywiście nie wszystkich.Znalazłem to forum przez przypadek gdyż szukam do kupienia dłut rzeźbiarskich.Bardzo ładnie jest to tu prowadzone za jakiś czas to i ja tu coś zarzucę z moich projektów ( maszynek które niebawem zaczynam majsterkować ;) ) .Pozdrawiam ::) :D
-
Witamy Cię gorąco :)
-
Witam kolegę po fachu ;)
-
Witamy myśliwego ;)
Czuj się jak u siebie ;)
-
Witaj przyszły stolarzu. Powodzenia :)
-
Witaj! :)
-
Witam Cię!
Już nie jestem tu "najmłodszy" :).
-
Witamy w nazzej "bandzie" :)
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
-
Witam i ja! :)
-
:) Witam :) wesoło tu ;D