Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: m_kola w 25 Września 2017, 13:14:53 czas Polski

Tytuł: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 25 Września 2017, 13:14:53 czas Polski
a dokładnie nie ja tylko moja kuzynka, i nie kupi a zatrudni :)
Grzecznościowo zamieszczam ofertę pracy dla stolarza meblarza, praca tylko z płytami.
Składanie kuchni, szaf przesuwnych i innych mebli na wymiar, cięcie i oklejanie płyt.
Miejsce: Gliwice
Telefon (nie do mnie a do potencjalnego pracodawcy): 506107238
Tytuł: Odp: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 25 Września 2017, 14:27:33 czas Polski
Ooooo sssit. Że też musi to być tak daleko. A niech to motyla noga.
Tytuł: Odp: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 25 Września 2017, 14:35:01 czas Polski
Specu, żaglóweczką (jak już skończysz) do Gliwic rzut beretem :)
Tytuł: Odp: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 25 Września 2017, 14:36:02 czas Polski
Kanałami chyba :D
Tytuł: Odp: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 25 Września 2017, 14:39:07 czas Polski
Mają port, to Specu da radę:)
Tytuł: Odp: Kupie pracownika ;)
Wiadomość wysłana przez: Roobertt w 26 Września 2017, 17:56:53 czas Polski
Ta jego łajba na kołach przecież