Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Lutek w 16 Lutego 2014, 20:45:39 czas Polski
-
Dziadek dwóch wnuków, 8 i 4 lata, interesujących się coraz bardziej klamorami jakie dziadek zgromadził.
-
Dzień dobry! Witam! itp.
Mam na imię...
Jestem amatorem/zawodowcem
Na co dzień zajmuję się...
i tu np. kilka słów dodatkowo:
Dziadek dwóch wnuków, 8 i 4 lata, interesujących się coraz bardziej klamorami jakie dziadek zgromadził.
Tak to z reguły wygląda...
Widać, że z bólem serca, z łaski na uciechę to Twoje powitanie ot, tyle żebyśmy się odczepili...
A szkoda...
-
Witaj. Dwóch wnuków, no to pracy Ci nie braknie, chłopaki zawsze coś potrzebują, a dziadek zrobi z drewna :)
-
Witamy na Domidrewno. Mój teść też ma spooooooooro zgromadzone :) Jak pójdzie z moimi maluchami do maszyn to zawsze w smarze i oleju wracają do domu (plus kilka super ważnych elementów w rękach)
mily68: bez przesady, każdy wita się podając to co uważa za stosowne
-
W sumie racja...
Mam nadzieję Lutku, że nie czujesz się urażony :) (taki już jestem czepialski.. ;) )
-
Witam :) dziadka Lutka
Chciałem wstawić się za Mily68 ale
1)Administrator ma zawsze rację.
2)Jeżeli nie ma racji patrz punkt pierwszy. :-X
-
Krzyś48
Dobrze, że się podciągnąłeś u Administratora, bo ... nie pogadasz. :)
Jarka brzdące wiekowo prawie jak moje wnuki, sam od początku polubiłem DiDową Rodzinkę i jak wynika z reakcji Jarka, On to wie. ;D
Dzięki Wszystkim za reakcję.
Jarku, nie dość, że pozytywne fluidy emitujesz na wizji, to tu pokazałeś klasę. Dzięki.
-
Witamy witamy ;)
Malym wiorkiem, malym wiorkiem