Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sasqwerty w 10 Października 2017, 20:27:23 czas Polski
-
Witam.
Mam na imię Łukasz mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Chciałbym za jakiś czas zacząć produkować meble, mam nadzieję że to forum pozwoli mi uzyskać wiele informacji co robić, jak robić i na jakim sprzęcie. Pozdrawiam wszystkich.
-
Powitać miło :)
-
Witaj na forum :)
-
Witam na forum
-
Cześć :)
-
Witaj na Forum