Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: rafekg w 24 Października 2017, 20:08:20 czas Polski

Tytuł: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: rafekg w 24 Października 2017, 20:08:20 czas Polski
Dobry wieczór, z tej strony Rafał.

Mam 29 lat, z wykształcenia jestem leśnikiem. Kocham las i wszystko co z nim związane. Przez 5 lat pracowałem w zakładzie usług leśnych, gdzie zdobyłem doświadczenie do pracy w Lasach Państwowych, gdzie obecnie pracuje. Stolarstwem zajmuję się od niedawna i daje mi to dużo satysfakcji i pozwala poznać surowiec drzewny z "drugiej strony". Od kilku miesięcy przerabiam garaż na warsztat, gdzie w wolnym czasie mogę puścić wodze wyobraźni i po prostu uciec od codzienności. Cieszę się, że mogę korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.

Dziękuję za przyjęcie i serdecznie pozdrawiam wszystkich członków tego forum. :)
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Października 2017, 20:11:13 czas Polski
Niektórzy leśnicy tną Puszczę. Mam nadzieję, że to nie ty. Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: rafekg w 24 Października 2017, 20:14:29 czas Polski
Nie, ja do tych osób nie należę :)
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Października 2017, 20:18:35 czas Polski
Oj tam,od czasu do czasu,mus coś zerżnąć  ;D :P
Miło powitać na forum :)
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: meridox w 25 Października 2017, 08:35:34 czas Polski
Witaj na forum :) skąd dokładniej jesteś?
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 25 Października 2017, 08:55:37 czas Polski
Witam na forum 
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: kerry w 25 Października 2017, 09:18:16 czas Polski
Córkę masz? Bo wiesz, może sie wyjaśni sprawa "to taka tam... córka leśnika... A to nasz ulubiona stacja Polsat...":)
Witaj!
Tytuł: Odp: Dobry wieczór
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 25 Października 2017, 10:10:23 czas Polski
Witaj

Córkę masz? Bo wiesz
I to jest bardzo dobre pytanie 


;D