Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: rafekg w 24 Października 2017, 20:08:20 czas Polski
-
Dobry wieczór, z tej strony Rafał.
Mam 29 lat, z wykształcenia jestem leśnikiem. Kocham las i wszystko co z nim związane. Przez 5 lat pracowałem w zakładzie usług leśnych, gdzie zdobyłem doświadczenie do pracy w Lasach Państwowych, gdzie obecnie pracuje. Stolarstwem zajmuję się od niedawna i daje mi to dużo satysfakcji i pozwala poznać surowiec drzewny z "drugiej strony". Od kilku miesięcy przerabiam garaż na warsztat, gdzie w wolnym czasie mogę puścić wodze wyobraźni i po prostu uciec od codzienności. Cieszę się, że mogę korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
Dziękuję za przyjęcie i serdecznie pozdrawiam wszystkich członków tego forum. :)
-
Niektórzy leśnicy tną Puszczę. Mam nadzieję, że to nie ty. Witaj i powodzenia :)
-
Nie, ja do tych osób nie należę :)
-
Oj tam,od czasu do czasu,mus coś zerżnąć ;D :P
Miło powitać na forum :)
-
Witaj na forum :) skąd dokładniej jesteś?
-
Witam na forum
-
Córkę masz? Bo wiesz, może sie wyjaśni sprawa "to taka tam... córka leśnika... A to nasz ulubiona stacja Polsat...":)
Witaj!
-
Witaj
Córkę masz? Bo wiesz
I to jest bardzo dobre pytanie
;D