Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: norbert_o w 24 Października 2017, 20:43:40 czas Polski

Tytuł: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: norbert_o w 24 Października 2017, 20:43:40 czas Polski
Czas na umeblowanie pokoju dla moich dwóch chłopaków. Meble wybrali sobie sami w internecie, a ich Mama wybrała płyty i doprecyzowała szczegóły. Łóżka prawie ukończone rownież komody i biurko. Teraz walczę z wielka szafą.(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/65a86b7be5f6efbcfe728e86a210b576.jpg)

(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/adb03cbe2c03425894c9ecf144cd1e2c.jpg)(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/11f384434912436092e6d39abb7637d0.jpg)



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: kozio w 24 Października 2017, 20:57:23 czas Polski
Samemu nie jest łatwo z takimi gabarytami. Zwołaj braci i szwagrów to będzie wymówka na piwo czy coś tam ;)
Tytuł: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: norbert_o w 24 Października 2017, 21:16:35 czas Polski
Kozio sęk w tym ze mam szwagra ale niestety ani do picia ani do roboty, braci niestety nie mam. Pozytyw taki więcej browara dla mnie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: meridox w 25 Października 2017, 09:17:27 czas Polski
zawołaj kolegów z forum, na pewno pomogą i browar też przyniosą ;)
plusy to :
robota pójdzie szybciej,
więcej browara
miła atmosfera,
zamiast się wkurzać przy robocie śmiechu będzie kupa

minusy to:
będziesz musiał pilnować żonę ;)
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 25 Października 2017, 09:47:26 czas Polski
Gdzie mamy przyjechać? :)
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 25 Października 2017, 10:24:47 czas Polski
Gdzie mamy przyjechać? :)

"Andrzej " pomoże przy szafie a ja zajmę się żona , tylko nadal n ie znamy adresu
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: norbert_o w 26 Października 2017, 07:29:58 czas Polski
Zapraszam do Poręby. Niestety prace wstrzymane. Pomyliłem się przy cięciu i muszę odmówić jedna formatkę. Jutro powinna dotrzeć wiec w weekend zakończę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: kerry w 26 Października 2017, 07:51:06 czas Polski
a ja zajmę się żona
Zapraszam do Poręby.
No, no... Hardkor! :)
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: norbert_o w 02 Listopada 2017, 19:06:04 czas Polski
Szafa stoi, obeszło się bez pomocy szwagra.(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171102/ee8b6a70a160f13fb5b1fef969ae9bb0.jpg)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: norbert_o w 02 Listopada 2017, 22:34:54 czas Polski
Plecy przykręcone i szafa stoi na swoim miejscu, bez strat się nie obyło. Ściana do poprawy.(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171102/76e978acdc658de465888aaf6256d6f4.jpg)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: red_hose w 18 Marca 2018, 15:54:38 czas Polski
Szafa fajnie wyszła. Pytanie mam co do ciecia góry ścian pod kątem. Wiadomo kąt można obliczyć,ale czy w praktyce wychodzi to tak ładnie. Druga sprawa to mocowanie górnej płyty na skosie, miałeś na to jakiś patent, czy nawierciłeś pod kątem i reszta już normalnie?
Też stoję przed realizacją takiej zabudowy i zastanawiają mnie te detale  :)
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: red_hose w 19 Marca 2018, 10:47:06 czas Polski
Nie zauważyłem edycji więc daję post pod postem. Pomijając wcześniejsze pytanie z łączeniem, to taką wysoką szafę (pod sufit) na wysokość robimy z jedbego elementu, czy z dwóch? Jak poskręcamy ją na leżąco to będzie możliwe postawienie jej do pionu?
Tytuł: Odp: Pokój dla dwóch łobuzów...
Wiadomość wysłana przez: _agnieszka_ w 19 Marca 2018, 23:22:51 czas Polski
Plecy przykręcone i szafa stoi na swoim miejscu, bez strat się nie obyło. Ściana do poprawy.(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171102/76e978acdc658de465888aaf6256d6f4.jpg)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ładna ta szafa