Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: MaJasiek w 24 Października 2017, 22:51:08 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: MaJasiek w 24 Października 2017, 22:51:08 czas Polski
Witam wszystkich!

Nie jestem stolarzem - robię to co potrzeba w domu i przy łódce :D (nie, nie bols, chociaż czasem  ;D)
Na co dzień pracuję w korpo i zajmuję się serwisem systemów bezpieczeństwa budynków (SAP, CCTV, SSWiN, SKD).
Pracą w drewnie zaraził mnie mój Dziadek (30 lat temu) najpierw poprzez posiadanie starej (1928 rok) hacjendy, potem w robieniu extrasów do niej... Wszystko za pomocą  piły "moja twoja", dłut, strugów, i braku gwoździ  :D

Teraz wiadomo, po 40to  albo hobby, albo "dupa na boku"  ;D (przepraszam jeśli kogoś uraziłem), więc Kobieta moja postanowiła: robisz tyle do utki porób też coś do domu!

Wiem, będę zadawał głupie pytania ( ale jak mawiał pewien mój wykładowca - po odpowiedzi poznasz inteligencję interlokutora), wręcz podstawowe (jak nie znajdę na forum).

W planach mam w przyszłym roku zbudować coś takiego:
https://drive.google.com/file/d/0B3HJtuO1-n5acXBXSUlsajNVdFk/view

 
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Października 2017, 23:09:55 czas Polski
No i jeszcze.... skąd nadaje ???
I miło mi,powitać na forum :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: MaJasiek w 25 Października 2017, 00:00:09 czas Polski
Nadaję z DC (taka stara dygresja jeszcze za czasów list dyskusyjnych: DC = Default City= Warszwa  :D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 25 Października 2017, 08:58:13 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 25 Października 2017, 10:12:53 czas Polski
Witam sąsiada