Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: magneto w 23 Lutego 2014, 20:12:19 czas Polski
-
Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich znakiem wióra i drzazgi naznaczonych :).Jestem kandydatem na stolarza amatora.Jako mały Tomaszek wiecznie byłem zajęty jakąś radosną twórczością,jako nastoletni Tomek o mały włos nie podjąłęm nauki w zawodzie stolarza.Tylko pechowy zbieg okoliczności sprawił,że wycofałem papiery i podjąłem naukę gdzie indziej i na długi czas,z braku miejsca, dałem sobie z tym fachem spokój.Jednak zapach drewna i hałdy desek w mijanych tartakach wzbudzją we mnie zbyt duże emocje żeby zapomnieć o młodzieńczych marzeniach.Miejsca nadal nie mam zbyt wiele ale co tam.Jako dorosły Tomasz jestem na etapie poszukiwania jakiejś fajnej wkrętarki akumulatorowej i małej ale w miarę przyzwoitej piły stołowej.Myślę,że to podstawa na dobry początek.Startując na tym forum liczę na Wasze dobre rady a w miarę upływu czasu i nabywania doświadczenia postaram się zrewanżować.
-
Witaj. Jesteś na dobrej drodze, powodzenia. :)
-
Serwus!
Tomek - witaj i ucz się razem z nami :)
-
Witamy nowego szaleńca :D
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
-
Witam kolejnego zakręconego wióra ;D
-
Witam :) i pytam ,co porabiasz :P i skąd nadajesz ;)
Magneto to ze znanego filmu czy komiksu?