Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: magneto w 23 Lutego 2014, 20:12:19 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: magneto w 23 Lutego 2014, 20:12:19 czas Polski
Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich znakiem wióra i drzazgi naznaczonych :).Jestem kandydatem na stolarza amatora.Jako mały Tomaszek wiecznie byłem zajęty jakąś radosną twórczością,jako nastoletni Tomek o mały włos nie podjąłęm nauki w zawodzie stolarza.Tylko pechowy zbieg okoliczności sprawił,że wycofałem papiery i podjąłem naukę gdzie indziej i na długi czas,z braku miejsca, dałem sobie z tym fachem spokój.Jednak zapach drewna i hałdy desek w mijanych tartakach wzbudzją we mnie zbyt duże emocje żeby zapomnieć o młodzieńczych marzeniach.Miejsca nadal nie mam zbyt wiele ale co tam.Jako dorosły Tomasz jestem na etapie poszukiwania jakiejś fajnej wkrętarki akumulatorowej i małej ale w miarę przyzwoitej piły stołowej.Myślę,że to podstawa na dobry początek.Startując na tym forum liczę na Wasze dobre rady a w miarę upływu czasu i nabywania doświadczenia postaram się zrewanżować.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 23 Lutego 2014, 20:14:50 czas Polski
Witaj. Jesteś na dobrej drodze, powodzenia. :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Lutego 2014, 20:28:34 czas Polski
Serwus!
Tomek - witaj i ucz się razem z nami :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 23 Lutego 2014, 22:14:37 czas Polski
Witamy nowego szaleńca :D

Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 24 Lutego 2014, 09:18:41 czas Polski
Witam kolejnego zakręconego wióra ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Lutego 2014, 13:43:36 czas Polski
Witam  :) i pytam ,co porabiasz  :P i skąd nadajesz ;)
Magneto to ze znanego filmu czy komiksu?