Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pabo w 24 Lutego 2014, 13:06:00 czas Polski
-
Witam wszystkich
Mam na imię Paweł, jestem w porównaniu młodym stolarzem z Litwy, chociaż tak naprawdę z drewnem do czynienia mam już od dziecka. Miłość do drewna wzbudził we mnie mój ojciec, chociaż nie raz mnie odradzał tego zawodu, no a w nim tą iskrę pewnie rozpalił jego ojciec, bo tez lubił pomajsterkować i tak to się ciągni z pokolenia na pokolenie. Teraz nadal we dwójke z ojciem pracujemy w niedużym warsztacie przy domu, wykonujemy różnorodne prace na zlecenia i małymi kroczkami idziemy do przodu aby rosnąć w tym zawodzie. No pewnie nie mogę też nie wspomnieć swej żony, bo gdy brakuje nam pary rąk to tez chetnie cos tam pomoże :) No i tak własnie jest, że chociaż kierowano mnie w życiu całkiem innymi drogami, dalej od stolarstwa, od ciężkiej pracy, to po mimo wszystko robię teraz to co lubię.
-
Miło powitać :)
Młodość ma swoje prawa i czasami im więcej nas się odciąga od czegoś (stolarstwa) to my na przekór zgłębiamy temat i nie wiadomo kiedy jak już połknęliśmy haczyk :D
Tak że powodzenia w pracy bo " mimo wszystko robisz teraz to co lubisz " ;)
-
Witamy serdecznie na forum ;) widze ze rozrastamy się coraz bardziej międzynarodowo co cieszy!
Stolarze bez granic! :D
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
-
Miło powitać Polaka z Litwy. Część moich przodków pochodzi stamtąd. Powodzenia na forum i w realizacji hobby. :)
-
Witam sąsiada z płn-wschodu :)
-
;) Witamy witamy. Stolarze wszystkich krajów łączmy się ;D