Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pabo w 24 Lutego 2014, 13:06:00 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: pabo w 24 Lutego 2014, 13:06:00 czas Polski
Witam wszystkich
Mam na imię Paweł, jestem w porównaniu młodym stolarzem z Litwy, chociaż tak naprawdę z drewnem do czynienia mam już od  dziecka. Miłość do drewna wzbudził we mnie mój ojciec, chociaż nie raz mnie odradzał tego zawodu, no a w nim tą iskrę pewnie rozpalił jego ojciec, bo tez lubił pomajsterkować i tak to się ciągni z pokolenia na pokolenie. Teraz nadal we dwójke z ojciem pracujemy  w niedużym warsztacie przy domu, wykonujemy różnorodne prace na zlecenia i małymi kroczkami idziemy do przodu aby rosnąć w tym zawodzie. No pewnie nie mogę też nie wspomnieć  swej żony, bo gdy brakuje nam pary rąk to tez chetnie cos tam pomoże :) No i tak  własnie jest, że chociaż kierowano mnie w życiu całkiem innymi drogami, dalej od stolarstwa, od ciężkiej pracy, to po mimo wszystko robię teraz to co lubię.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Lutego 2014, 14:07:48 czas Polski
Miło powitać :)
Młodość ma swoje prawa i czasami im więcej nas się odciąga  od czegoś (stolarstwa) to my na przekór zgłębiamy temat i nie wiadomo kiedy jak już połknęliśmy haczyk  :D
Tak że powodzenia w pracy bo  "  mimo wszystko robisz teraz to co lubisz " ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 24 Lutego 2014, 14:11:25 czas Polski
Witamy serdecznie na forum ;) widze ze rozrastamy się coraz bardziej międzynarodowo co cieszy!
Stolarze bez granic! :D

Malym wiorkiem, malym wiorkiem

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Lutego 2014, 14:53:43 czas Polski
Miło powitać Polaka z Litwy. Część moich przodków pochodzi stamtąd. Powodzenia na forum i w realizacji hobby. :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 24 Lutego 2014, 19:31:54 czas Polski
Witam sąsiada z płn-wschodu :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: DarekLeo w 24 Lutego 2014, 19:43:23 czas Polski
 ;) Witamy witamy. Stolarze wszystkich krajów łączmy się ;D