Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: JarekS w 26 Listopada 2017, 20:38:18 czas Polski

Tytuł: Transport
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 26 Listopada 2017, 20:38:18 czas Polski
 Witam co byście polecili citroena berlingo ,fiata doblo, renault kangoo, peugeot partner
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: Jureq w 26 Listopada 2017, 20:43:16 czas Polski
Bez różnicy o ile będzie to zatankowany samochód służbowy z ważnym OC pożyczony od sąsiada :)
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: meridox w 26 Listopada 2017, 20:46:37 czas Polski
który rocznik? jaki budżet?
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: kozio w 26 Listopada 2017, 20:51:43 czas Polski
Ja stałem przed takim wyborem i dużo rzeczy przemawialo na korzyść doblo.
Przez to że pracowałem w Inter Cars miałem styczność z wieloma machanikami i prawie jednoznacznie polecili mi Fiata. Wybrałem motor 1.9 multijet z racji że 1.3 z klimą prawie nie jedzie.
Fiat ma zupełnie inne tylne zawieszenie.
ma kilka mankamentów i jest mniej wytworny ale to na przestrzeni tylnej mi zależało.
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 26 Listopada 2017, 20:59:23 czas Polski
Zalezy mi zeby byl jak najnardziej uniwersalny zeby mozna bylo cos tam przewieźć i tez podróżować w 4 osoby rocznik od 2000 budżet 10 tyś wiem że nie zawiele
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: pgrzegorz w 26 Listopada 2017, 21:05:32 czas Polski
A ja mam partnera tepe z silikiem 1.6 HDI 110km z FAP czyli filtrem cząstek. Wsxyscy nażekają a ja zrobiłem 130 tys a ma już prawie 300 zrobiłem 2razy turbinę i 2 razy dwumasa pozatym tyle ciężarów co on u mnie przez te 5 lat wywiózł to uwaźam że jest naprawdę niezniszczalny. I zawieszenie jeszcze oryginał mimo tej 300-setki. W używanym aucie wszystko zależy od poprzedniego właściciela.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: kozio w 26 Listopada 2017, 21:14:32 czas Polski
Przede wszystkim przejedz się każdym z nich i zobacz co i jak działa.
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 26 Listopada 2017, 21:23:46 czas Polski
Dzięki za pomoc
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: Jureq w 26 Listopada 2017, 21:50:54 czas Polski
miałem Berlingo z pierwszej serii i po 8 latach wożenia sprzętu po dach jak dla mnie miało dwie wady: fotel kierowcy trzeba było wymieniać co kilkadziesiąt kkm gdyż "tracił właściwości" i strasznie lgnęły do niego zderzaki innych aut (ale to może była wina kierownika) :) 
Tytuł: Odp: Transport
Wiadomość wysłana przez: carpenter w 27 Listopada 2017, 03:32:56 czas Polski
A jaki rocznik/i wchodzi w grę?